خدمات پزشکی عمومی

خدمات پزشکی عمومی (اعزام پزشک عمومی در منزل) به‌عنوان بخشی از مراقبت‌های درمانی در منزل به بیماران ارائه می‌شود. درصورتی‌که در خانه شما یک بیمار یا فرد سالمند وجود داشته باشد، احتمالاً به این موضوع فکر کرده باشید که بهتر بود ویزیت پزشکی چه عمومی و چه متخصص در منزل صورت می‌گرفت! باید گفت به لطف اعزام پزشک به منزل می‌توانید ازاین‌قبیل خدمات بهره‌مند شوید.

مراقبت‌های درمانی پزشکی به‌ویژه برای افرادی که به مراقبت‌های تسکینی نیاز دارند، مناسب است، به‌عنوان‌مثال اگر تغذیه مصنوعی به‌صورت انفوزیون یا درد داخل وریدی از طریق پورت انجام شود.

از طریق مراقبت‌های پزشکی، افرادی که نیاز به مراقبت دارند می‌توانند درمان پزشکی خود را در خانه خود دریافت کنند و بنابراین مجبور نیستند هر روز به مطب پزشک یا مرکز مراقبت‌های پزشکی مراجعه کنند.

در نتیجه، مراقبت‌های پزشکی و پرستاری می‌تواند بهتر با خواسته‌ها و نیازهای کسانی که به مراقبت نیاز دارند، تنظیم شود؛ بنابراین زمان‌های سفر غیرضروری حذف می‌شود که می‌تواند به بهبود کیفیت زندگی و رفاه افراد آسیب‌دیده و خانواده‌های آنها کمک کند. علاوه بر این، بستگان دلسوز می‌توانند اطلاعات تخصصی ارزشمندی را از پزشکان متخصص دریافت کنند.

خدمات پزشک عمومی در منزل

پزشکان عمومی در خانه

مرکز مهر درمان باهدف صریح پاسخگویی به نیازهای سالمندان، کودکان، بیماران و همه کسانی که به خدمات پزشکی و پرستاری خانگی نیاز دارند، ایجاد شده است و انواع کمک‌های پزشکی و پرستاری در منزل را ارائه می‌دهد :

خدمات پزشکی می‌تواند شامل هر یک از گزینه‌های زیر باشد:

ویزیت پزشک عمومی در منزل، ویزیت اطفال در منزل، ویزیت قلب و عروق در منزل، ویزیت اورولوژی در منزل، ویزیت ارتوپدی در منزل، ویزیت پوست در منزل، ویزیت سالمندان در منزل، ویزیت نورولوژیک در منزل، چشم‌پزشک در منزل، ویزیت پنومولوژی در منزل، ویزیت جراحی در منزل، ویزیت نفرولوژی در منزل، ویزیت دندانپزشکی در منزل، ویزیت روانپزشکی در منزل، ویزیت روانشناسی در منزل و…

اغلب، سالمندان مبتلا به بیماری‌های مزمن یا ناتوان‌کننده یا بیماران بستری با ناتوانی‌های موقتی نمی‌توانند به‌راحتی به آزمایشگاه‌ها یا کلینیک‌های آزمایش برسند. علاوه بر بازدیدهای پزشکی در منزل، مرکز مهر درمان دارای تیمی از  پزشکان متخصص و پرستاران حرفه‌ای است که قادر به ارائه یک سری آزمایشات تشخیصی مهم و مداخلات کوچک هستند، از جمله :

اکو قلب در منزل، اکوکالردوپلر در منزل، هولتر ECG ساعته در منزل، هولتر فشار در منزل، اشعه ایکس در منزل، سونوگرافی عضلانی اسکلتی در منزل، سونوگرافی در منزل، سونوگرافی زنان و زایمان در منزل و…

خدمات پزشک عمومی

هزینه خدمات پزشکی تخصصی (اعزام پزشک متخصص در منزل) چقدر است؟

هزینه ویزیت پزشکی یا کمک پرستاری در منزل باتوجه‌به نوع مداخله موردنیاز متفاوت است. با تماس با مرکز مهر درمان، کارشناسان ما  در مورد هزینه‌ها و زمان ویزیت به شما پاسخ کامل می‌دهند.

چگونه می‌توانیم از خدمات پزشکی تخصصی (اعزام پزشک متخصص در منزل) استفاده کنیم؟

کافی است تا فرم مشاوره داخل سایت را پر کنید و یا با شماره تماس‌های موجود در سایت، تماس حاصل فرمایید. امروزه می‌توانید نه‌تنها در بیمارستان، بلکه در خانه، در محیطی راحت‌تر، مراقبت‌های پزشکی دریافت کنید. با ویزیت پزشک در منزل خود، خدمات زیر را دریافت خواهید کرد:

  • معاینه پزشکی باکیفیت بالا
  • پاسخ سریع به تماس
  • صدور مرخصی استعلاجی رسمی در صورت لزوم
  • ارائه کلیه داروهای لازم و تجهیزات مدرن در خانه

 می‌توانید سؤالات خود را در محیطی راحت و بدون هیچ عجله‌ای از پزشک بپرسید، مشاوره بگیرید، در مورد اقدامات پیشگیرانه با متخصص مشورت کنید. علاوه بر این،  سرویس اعزام پزشک متخصص به منزل برای کسانی که بیرون رفتن به آنان توصیه نمی‌شود، ضروری است. اینها افرادی با درجه حرارت بالا، کاهش ایمنی، مبتلا به عفونت‌های ویروسی، افراد با تحرک محدود هستند.

ما در مرکز مهر درمان به‌سرعت به تماس‌های شما پاسخ داده و تمامی مواردی را که مدنظر داشته باشید بررسی می‌کنیم تا بهترین خدمات پزشکی برای شما و یا عزیزانتان ارائه شود، چرا که اولویت ما، سلامتی و آسایش شما است.

نظرات:

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *