اجاره تجهیزات پزشکی

اجاره، نوعی خرید کوتاه مدت است که تاکنون برای هر نوع کالا و محصولی شناخته شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. ما ماشین‌ها، خانه‌ها، مغازه‌ها و همچنین بسیاری از خدمات دیگر را اجاره یا کرایه می‌کنیم، پس چرا دستگاه‌های پزشکی را هم اجاره نکنیم؟
اجاره تجهیزات پزشکی بی‌شک مزایای زیادی برای ما دارد مخصوصاً که هزینه درمان بیماری بالا است. تجهیزات پزشکی گران هستند و زمان استفاده ما نیز موقتی است. این دستگاه‌ها به طور منظم برای حرفه پزشکی، به ویژه توسط پزشکان کار، مانند اسپیرومتر، الکتروکاردیوگراف، ادیومتر و ویزیوتست استفاده می‌شود، بنابراین برای ما ضرورتی ندارد که تجهیزات پزشکی را خریداری کنیم.

اجاره تجهیزات پزشکی به چه معناست؟

اگر اخیراً یک عمل جراحی انجام داده‌اید یا در حال بهبودی از یک بیماری یا بیماری مزمن هستید، ممکن است به تجهیزات پزشکی برای کمک به حفظ کیفیت زندگی خود در خانه نیاز داشته باشید. این نوع تجهیزات معمولاً تجهیزات پزشکی بادوام (DME) نامیده می‌شود. DME‌ها تجهیزات پزشکی خانگی هستند و شامل ویلچر، مخازن اکسیژن یا حتی نوار‌های آزمایش خون هستند. شما معمولاً می‌توانید این تجهیزات را بسته به هدف، هزینه و مدت زمان نیاز آن اجاره یا خریداری کنید.

برخی از تجهیزات نیز در صورت داشتن بیمار بدخیم در منزل ارائه می‌شوند که معمولاً بسیار گران هستند. در لیست زیر می‌توانید برخی از پرکاربردترین تجهیزات پزشکی که اجازه می‌شوند را مشاهده کنید.

انواع تجهیزات پزشکی که می‌توان اجاره کرد

در مورد وسایل کمکی راه رفتن، تجهیزات پشتیبانی و تجهیزات درمانی قابل اجاره است، از جمله:

  • تجهیزات مغناطیس درمانی
  • تشک‌های ضد دکوبیتوس
  • تخت‌های بیمارستانی
  • ویلچر
  • چوب زیر بغل
  • کپسول اکسیژن و دستگاه اکسیژن ساز
  • تجهیزات توانبخشی

برخی از تجهیزات برای بیماران حاد ارائه می‌شوند، مانند :

  • تجهیزات ICU
  • تجهیزات CCU
  • ونتیلاتور

شما باید هزینه‌ها و مزایای خرید یا اجاره تجهیزات را با پزشک خود در میان بگذارید. ممکن است به برخی از تجهیزات پزشکی به طور دائمی نیاز داشته باشید و یا برخی از تجهیزات پزشکی به طور شخصی‌سازی شده باشند که در این صورت نمی‌توانید آنان را اجاره کنید. مانند آتل‌های کمری مخصوص.

اجاره تجهیزات پزشکی

نحوه اجاره تجهیزات پزشکی

برای اجاره تجهیزات می‌توانید به شرکت‌های تجهیزات پزشکی که بخش اجاره دارند و یا مراکز ارائه دهنده خدمات پرستاری و پزشکی از جمله مهر درمان مراجعه کنید.

ماموریت ما این است که مسیر بستری یا توانبخشی بیمار را تا حد امکان آرام و راحت کنیم و در کنار هم مفیدترین محصولات را برای درمان علائم یا در حمایت از درمان با دقت و حرفه‌ای بسیار بالا ارزیابی کنیم.

کارکنان مجرب ما با سال‌ها تجربه در این بخش شخصاً در انتخاب بهترین کالا‌های موجود در بازار که برند‌های آن‌ها از شهرت و اعتبار در میان مشهورترین‌ها برخوردار هستند، مراقبت می‌کنند.

توجه ما همیشه معطوف به سلامتی افراد بوده است که برای آن به دنبال مؤثرترین و معتبرترین راه حل‌های علمی برای پیشگیری و درمان مشکلات سلامتی هستیم. هدف کمک به بیمار برای کنار آمدن با شرایط خود به بهترین شکل و با آسایش لازم است.

یکی از خدمات پیشرو ما امکان درخواست اجاره دستگاه‌های پزشکی و الکترونیکی است که برای کسانی که نیاز به استفاده از تجهیزات برای دوره‌های کوتاه مدت دارند، برای حمایت از بیمار برای درمان علائم یا حمایت از درمان طراحی شده است.

اجاره تجهیزات

می‌تواند به ویژه برای افرادی که می‌خواهند به یکی از اعضای خانواده به روشی حرفه‌ای در خانه کمک کنند، به عنوان مثال، یک اتاق اختصاصی مجهز به امکانات رفاهی لازم را برای یک دوره کوتاه بستری در بیمارستان راه‌اندازی کنند، کمک زیادی در کنترل مخارج میکند.

همچنین برای بیماران بستری در صورت اجبار به بی‌تحرکی یا نیمه بی‌تحرکی، توجه و مراقبت ویژه لازم است تا بیشترین تسکین در طول دوره درمانی صورت گیرد. کمک به بیمار به بهترین شکل ممکن به معنای ارائه تمام مراقبت‌هایی است که او نیاز دارد و می‌تواند برای سلامتی و رفاه او مفید باشد و در عین حال بهبودی سریع‌تر را تضمین کند.

نحوه ثبت درخواست

جهت اجاره تجهیزات پزشکی برای کسانی که امکان مراجعه حضوری ندارند، می‌توان تجهیزات را ارسال کرد. کافی است تنها با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس برقرار کنند.