اعزام کمک پرستار به منزل و بیمارستان

کمک پرستاران با انجام انواع وظایف که به فعالیت‌های روزمره زندگی بیمار کمک می‌کنند، سلامتی بیماران را تضمین می‌کنند. آنها با رفتارهای معمول و وضعیت سلامت عمومی بیمار آشنا می‌شوند و اغلب اولین کسانی هستند که متوجه تغییرات فیزیکی یا عاطفی در بیمار می‌شوند. شما می‌توانید برای درخواست اعزام کمک پرستار به منزل یا بیمارستان فرم‌های زیر را پر کنید یا با شماره‌ تلفن‌هایی که در سایت قرار داده‌ایم تماس بگیرید. در ادامه به وظایف کمک پرستاران در منزل و بیمارستان پرداخته‌ایم. با مهر درمان همراه باشید.

اعزام کمک پرستار در منزل

وظایف کمک پرستار در منزل و بیمارستان

وظایف کمک پرستاران در منزل و بیمارستان می‌تواند بر اساس محل کار و نوع بیمارانی که به آنها خدمت می‌کنند، متفاوت باشد، اما مسئولیت‌های معمولی آن‌ها عبارتند از:

 • نظارت بر نیازهای بیمار و گزارش هر گونه مشکل به سایر پرسنل مراقبت‌های بهداشتی
 • کمک به بیماران برای رفع نیازهای روزانه خود مانند غذا خوردن، حمام کردن، لباس پوشیدن و استفاده از سرویس بهداشتی.
 • اطمینان از راحتی بیمار با تعویض بستر، و قرار دادن وسایل به گونه‌ای که در دسترس باشند.
 • جابجایی بیماران در تخت
 • کمک به بیماران در جابجایی از تخت به صندلی یا ویلچر
 • کمک به بلند کردن بیماران از تخت خود و قرار دادن آن ها در تخت معاینه، تخت جراحی یا برانکاردها

سایر وظایف کمک پرستارانی که به منزل اعزام می‌شوند، عبارتند از:

 • اندازه‌گیری و ثبت مصرف مواد غذایی و مایعات
 • همراهی بیماران در نوبت پزشک خارج از منزل
 • پوشاندن لباس به بیمار
 • تعویض پانسمان بیمار
 • اندازه‌گیری علائم حیاتی از جمله فشار خون، سطح اکسیژن و دما
 • مدیریت داروهای تجویزی طبق دستور پزشک
 • کمک به اقدامات پزشکی جزئی
 • معاینه بیماران برای تشخیص مسائلی که نیاز به مراقبت پزشکی دارند، از جمله زخم‌های باز، کبودی، یا خون در ادرار.
 • اندازه‌گیری و ثبت مصرف غذا و مایعات
 • حمام کردن، لباس پوشیدن، بلند شدن از رختخواب، استفاده از توالت، راه رفتن، ایستادن یا ورزش کردن.

همچنین کمک پرستاران باید صبور باشند و رفتاری آرام داشته باشند زیرا با بیمارانی که از سکته مغزی و سایر اختلالات رنج می‌برند باید کار کنند. آنها همچنین باید مهارت‌های ارتباطی عالی داشته باشند، زیرا باید به پرستاران و سایر کارکنان پزشکی شرح حال بیمار را ارائه دهند.

کمک پرستاران کجا کار می‌کنند؟

کمک پرستاران در محیط‌های مختلف مراقبت‌های بهداشتی، از جمله بیمارستان‌های عمومی و تخصصی، خانه‌های سالمندان، موسسات بهزیستی و منازل کار می‌کنند. در برخی موارد، وظایف آنها تا حدودی به محل کارشان بستگی دارد.

اعزام کمک پرستار متخصص به منزل و بیمارستان

چگونه می‌توانیم از خدمات اعزام کمک پرستار به منزل یا بیمارستان استفاده کنیم؟

برخی بیماران بنا به هر دلیلی در بیمارستان به یک کمک پرستار نیاز دارند تا بتوانند به آن‌ها در انجام کارهای روزمره مانند: غذا خوردن، استفاده از سرویس بهداشتی، لباس پوشیدن و… کمک کند. معمولا بیمارستان‌ها کمک پرستار یا بهیار دارند اما این افراد تنها وظیفه جابه جایی بیماران و کمک به بیماران برای استفاده از سرویس بهداشتی را دارند و در غذا خوردن و کارهای دیگر به بیماران کمک نمی‌کنند.

اگر شما به دنبال کمک پرستار شخصی هستید که بتواند در تمام کارهای روزمره در بیمارستان به بیمارتان کمک کند بهتر است از مراکز خدمات پزشکی و پرستای کمک بگیرید. مراکز خدمات پزشکی و پرستاری از پزشکان متخصص،‌ پرستاران ماهر و کمک پرستاران مجرب تشکیل شده است که می‌توانند در هر شرایطی به شما و بیمارتان در بیمارستان و یا در منزل کمک کنند.

برای استفاده از خدمات اعزام کمک پرستار به منزل یا بیمارستان می‌توانید فرم مربوطه را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم. همچنین می‌توانید با شماره تلفن‌هایی که در سایت قرار داده‌ایم تماس بگیرید و درخواست خود را برای اعزام کمک پرستار به منزل یا بیمارستان ثبت کنید.

همچنین مطالعه کنید : استخدام پرستار ساعتی + قیمت

درخواست کمک پرستار با مهردرمان

اگر به کمک یک کمک پرستار در منزل یا بیمارستان نیاز دارید، می‌توانید با کمک پرستاران واجد شرایط قرار ملاقات بگذارید و از خدماتی استفاده کنید که به شما در بهبودی و رسیدن به یک زندگی سالم کمک می‌کند. مجموعه خدمات پزشکی و پرستاری مهر درمان خدمات کمک پرستاری را در خانه یا بیمارستان با تیمی مجرب ارائه می‌دهد. می‌توانید با پر کردن فرم‌های مربوطه از این خدمات استفاده کنید. همچنین با شماره‌گیری تلفن‌هایی که در سایت قرار داده شده است، می‌توانید درخواست اعزام کمک پرستار در منزل یا بیمارستان خود را ثبت کنید.

نظرات:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *