استخدام پرستار در منزل : آشنایی با وظایف و مراقبت‌ها

استخدام پرستار در منزل یکی از پرطرفدار‌ترین تقضای روزانه در جوامع است. بسیاری از خانواده‌ها به علت داشتن مشغله فراوان و یا عدم مهارت در مراقبت از بیماران، سالمندان و کودکان به دنبال استخدام یک پرستار ماهر و قابل اعتماد هستند. این بخش از مهر درمان یک راهنمای جامع برای شناخت نیاز و استخدام پرستار در منزل است.

استخدام پرستار در منزل برای کمک به بیماران

پرستاری در منزل چه نوع خدمتی است ؟

پرستاری در منزل یا به عبارت دیگر مراقبت در منزل ، نوعی خدمات سلامتی و بهداشتی محسوب می‌شود که با استفاده از آن ، افرادی که به دلایل مختلف نمی‌توانند از عزیزانشان مراقبت کنند ، دیگر دغدغه‌ای برای نگهداری از آن‌ها ندارند. این خدمت در سراسر کشور فراگیر است و افراد مختلفی از آن استفاده می‌کنند.

مزایای پرستار در منزل 

بهبودی سریع‌تر و راحتی دو مورد از مزایای اصلی خدمات پرستاری در منزل است. روند بهبودی زمانی که در خانه و در کنار عزیزانتان هستید بیش‌تر می‌شود. به‌‌طور کلی مزایای پرستار در منزل عبارتند از:

 1. راحتی در محیط آشنا: با استخدام پرستار در منزل، بیماران می‌توانند در محیط آشنا و مورد اعتماد خود روند درمان را طی کنند. این نوع مراقبت باعث کاهش استرس و اضطراب بیماران می‌شود و روند بهبودی آن ها را آسان تر می‌کند.

 2. مراقبت فردی و تخصصی: پرستار خصوصی در منزل توانایی ارائه مراقبت فردی و تخصصی به بیماران را دارد. آن‌ها می‌توانند به صورت اختصاصی به نیازهای خاص هر بیمار پاسخ دهند و مراقبت‌های پزشکی و بهداشتی لازم را ارائه کنند.

 3. نظارت دقیق بر حال بیمار: پرستاران در منزل ، به صورت مستمر و دقیق بر روی وضعیت بیماران نظارت می کنند. همچنین  آن‌ها می‌توانند علائم و نشانه‌های بیماری را نظارت کنند، داده‌های پزشکی را ثبت کنند و در صورت لزوم به پزشک اطلاع دهند.

 4. آموزش و توانمندسازی بیماران: پرستاران در منزل می‌توانند به بیماران و خانواده آن‌ها آموزش‌های لازم درباره کنترل بیماری، تغذیه مناسب بیمار، استفاده از دستگاه‌های پزشکی و مراقبت در خانه را ارائه دهند. این آموزش‌ها باعث تقویت قدرت خودمراقبتی بیماران می‌شود.

 5. کاهش هزینه‌های نگهداری بیمار: استخدام پرستار در منزل می‌تواند هزینه‌های بهداشتی را کاهش دهد. این یعنی بیماران نیازی به بستری شدن در بیمارستان ندارند و همچنین مقدار قابل توجهی در هزینه‌های مربوط به بستری و خدمات بیمارستانی صرفه‌جویی خواهد شد .

 6. خودکفایی: با استخدام پرستار، بیماران قادرند به خودکفایی بیشتری دست یابند. آن‌ها می‌توانند در محیط خود تصمیم‌های خود را اتخاذ کنند و نیازهای روزمره خود را برآورده کنند.

به طور کلی، استخدام پرستار برای بیماران مزایای بسیاری دارد که شامل راحتی، مراقبت حرفه‌ای، آموزش و توانمندسازی، نظارت دقیق و کاهش هزینه‌های بهداشتی می‌شود. این خدمت به بیماران کمک می‌کند تا بهبودی سریع‌تری را تجربه کنند و کیفیت زندگی بهتری را داشته باشند.

پرستاری در منزل

پرستار در منزل مناسب چه افرادی است ؟

به‌طور کلی افرادی که کارهای روزمره خود را نمی‌توانند به درستی انجام دهند و یا درگیر بیماری هستند ، نیاز به مراقبت های روزمره در منزل دارند.همچنین اگر از دسته افرادی هستید که عزیزانتان نیاز به مراقبت در منزل دارند ، این خدمت کمک شایانی به امور شما می‌کند.افرادی که نیاز به استخدام پرستار در منزل دارند عبارتند از :

 • سالمندان
 • کودکان و نوزادان
 • زنان باردار
 • بیماران سرطانی 
 • بیمارانی که بیماری آن‌ها شدید و غیر قابل کنترل است ( مانند:پارکینسون)
 • افراد معلول

پرستار در منزل چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

یک پرستار خانگی می‌تواند برای دسته‌های مختلف بیماران و سالمندان مفید باشد و یا حتی ضروری باشد. استخدام پرستار در منزل به افراد بستری، سالمندان، افرادی که از بیماری‌های جدی رنج می‌برند، افراد دارای مشکلات حرکتی و معلولان این امکان را می‌دهد تا از بسیاری از خدمات بدون نیاز به مراجعه به بیمارستان بهره‌مند شوند.خدماتی که توسط پرستار در منزل پوشش داده می‌شود عبارتند از :

مراقبت های پزشکی

این مراقبت‌ها شامل انجام امور پزشکی و سلامتی در منزل می‌شود.تمامی این خدمات به‌طور حرفه ای در منزل صورت می‌گیرد.مراقبت‌های پزشکی ارائه شده توسط پرستار خانگی عبارتند از :

پانسمان و کمک

بعد از جراحی ،ضربه یا آسیب، ممکن است بیمار نیاز به تعویض پانسمان داشته باشد که البته انجام آن توسط خود شخص ایده خوبی نیست! در واقع، پرستار مهارت انجام پانسمان‌ها را بر اساس تکنیک‌های خاص و ایمن دارد تا با کاهش خطرات عفونتی که می‌تواند رخ دهد، بهبودی را تسهیل کند. همچنین ممکن است در ارائه سایر اشکال مراقبت‌های بعد از عمل، از اندازه‌گیری علائم حیاتی گرفته تا بررسی زهکشی، مفید باشد.

فراموش نکنید که پرستار خانه می‌تواند در مورد بانداژ یا برداشتن گچ و سایر اشکال بی‌حرکتی اندام به شما کمک کند. این فعالیت‌ها معمولاً در سطح بیمارستان انجام می‌شود، اما بهره‌مندی از یک پرستار خانگی می‌تواند بسیار راحت‌تر باشد.

علاوه بر این، یک پرستار متخصص می‌تواند برای بیمارانی با نیاز‌های خاص مفید باشد.  برای مثال : پرستار می‌تواند در مدیریت استومی روده  یا سوراخ‌های مصنوعی ایجاد شده روی دیواره شکم بیمارانی که تحت برداشتن بخشی از روده قرار گرفته‌اند، کنترل و کمک کند. به ویژه در بیماران مسن و بستری که تحرک روده‌ای آن‌ها کاهش یافته اهمیت دارد. در نهایت، پرستار قادر به قرار دادن و مدیریت سوند مثانه است.

تزریق دارو

پرستار خانه به بیمار کمک می‌کند تا تجویز‌های مختلف دارو‌های تزریقی را با نسخه انجام دهد. به عنوان مثال، آن‌ها تزریق و همچنین انفوزیون (که معمولاً قطره‌ای نامیده می‌شود ) و سایر اشکال انفوزیون تزریقی یا هر نوع تجویزی را انجام می‌دهند. از جمله  دارو‌ها یا مواد مغذی که به صورت داخل وریدی، عضلانی یا زیر جلدی تزریق می‌شوند.

همچنین در مصرف درمان‌های موضعی از طریق پوست یا استنشاقی کمک می‌کند. این امر در بیماران مسن یا بیمارانی که مشکلات جسمی و روانی دارند کاربرد دارد.

کمک به مصرف داروهای تجویز شده

یکی از ویژگی های بارز استخدام پرستار در منزل ، کمک به بیماران و سالمندانی است که نمی توانند دارو های خود را به درستی در زمان معین مصرف کنند .در درمان بیماری‌ها ، مصرف به موقع دارو‌ها امری مهم و الزامی به شمار می رود. 

مراقبت‌های روزمره

یک پرستار متخصص در منزل ، مراقبت های روزمره افراد را نیز انجام می‌دهد. این مراقبت ها عبارتند از : 

 • کمک در تغذیه
 • کمک در امور بهداشت فردی و بهداشت منزل
 • کمک در فعالیت های روزانه

مراقبت های روحی

از دیگر وطایف پرستاران ، ارائه راهکار ومراقبت‌های روحی به فرد در منزل است.بسیاری از بیماران و افراد سالمند نیاز به گفتگو و برطرف شدن دغدغه هایشان دارند.مراقبت های روحی ارائه شده توسط پرستار در منزل عبارتند از : 

 • ارائه حمایت روحی و انگیزشی به بیمار
 • برقراری ارتباط با خانواده
 • برطرف کردن دغدغه های فکری افراد
استخدام پرستار در منزل

سایر کار‌هایی که پرستار خصوصی در خانه بیمار می‌تواند انجام دهد:

در میان فعالیت‌هایی که پرستار خانگی می‌تواند انجام دهد، تکنیک‌های زیادی وجود دارد، اما برخی از آن‌ها ارتباطی و آموزشی نیز هستند. آنچه پرستار همیشه باید از آن اطمینان حاصل کند، اجرای صحیح نسخه‌های درمانی پزشک است. در اینجا لیستی از خدمات اصلی پرستاری ارائه شده در منزل توسط پرستار خصوصی آمده است:

 • انجام درمان‌های تجویز شده توسط پزشک معالج
 • تغذیه بیماران بدحال
 • باند و پانسمان (ساده و پیچیده)
 • نظافت جزئی یا کلی
 • اندازه‌گیری علائم حیاتی
 • واکسیناسیون‌ها
 • تزریق زیر جلدی و عضلانی
 • نمونه‌گیری خون حتی در مواقع اضطراری
 • پیوند سوزن کانولا برای تزریق داخل وریدی دارو یا تزریق داخل وریدی
 • تنقیه‌های تخلیه
 • تعویض کیسه ادرار
 • برداشتن بخیه‌ها
 • استفاده و برداشتن کاتتر مثانه برای مردان یا زنان
 • تغییر و مدیریت استومی (PEG، اوروستومی، لوله معده، تراکئوستومی و غیره)
 • پیشگیری از عفونت‌ها (کاتتر‌های مثانه و وریدی، ضایعات پوستی و زخم‌های فشاری)
 • کمک در شرایط مربوط به بی‌اختیاری
 • کمک با ساعت‌های روز و شب

نکاتی که باید برای استخدام پرستار در منزل در نظر بگیرید

زمانی که به دنبال استخدام پرستار هستید، باید به طور کلی وضعیت را بسنجید. اینکه به دنبال یک پرستار برای کار درمانی باشید و یا به مراقب نیاز داشته باشید که در امور روزانه به سالمند شما کمک کند، متفاوت است.

کارکنان پرستاری و پرستاران باید دقیقاً بدانند که وظایفشان در خانه شما چیست و چه انتظاراتی را باید برآورده کنند. اگرچه مراقبان و پرستاران ذاتاً می‌دانند که چگونه اکثر وظایف را انجام دهند؛ اما به عنوان فردی که آن‌ها را استخدام می‌کند، باید شرح شغلی واضحی به آن‌ها ارائه دهید و انتظار نداشته باشید که حدس بزنند.

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای کمک گرفتن از یک سرپرستار این است که از کسی که به او اعتماد دارید، کمک بخواهید. می‌توانید از دوستان، آشنایان، اقوام و همسایگان بخواهید که در یافتن یک پرستار پیشرفته به شما کمک کنند. اما این کار بهترین گزینه نیست! چراکه ممکن است شرایط بیمار یا سالمند شما با شرایطی که دوستانتان داشته‌اند متفاوت باشد. به همین جهت شاید آنان از پرستاری که استخدام کرده بودند راضی باشند اما پرستاری که به شما معرفی می‌کنند برای شما خوب نباشد. بهترین راه استخدام پرستار در منزل مراجعه به مراکز پرستاری و پزشکی در منزل است.

استخدام پرستار خانگی مستلزم فاکتور‌های مهم زیر است:

 • بهتر است از پرستار شخصی بدون مجوز یا مدارک استفاده نکنید، بلکه با یک پرستار آموزش دیده از محل قابل اعتماد و با تجربه همکاری کنید و از خدمات آن استفاده کنید.
 • پرستار آقا با توجه به توانایی‌های جسمانی خود در مراقبت از سالمندان یا بیماران آقا گزینه بهتری است.
 • توصیه می‌شود پس از استخدام پرستار خانواده به طور ناگهانی سالمندان، بیماران و حتی کودکان را در خانه تنها نگذارید و قبل از آن سعی کنید تا حد امکان تمام قوانین، شرایط و وظایف خانه را برای پرستار توضیح دهید.
 • استخدام پرستاران از طریق مراکز مراقبت در منزل مورد تأیید وزارت بهداشت و درمان صورت می‌گیرد. در این مراکز پرستاران مجرب پس از گذراندن آزمون مهارت، شخصیت و منش به خانواده‌ها دعوت می‌شوند و در نهایت تأیید می‌شوند.

پرستار چه مجوزی باید داشته باشد؟

انواع مختلفی از مجوز برای پرستاران وجود دارد. هنگامی که برای استخدام پرستار با مراکز معتبر تماس می‌گیرید، آن‌ها از شما سؤالاتی می‌پرسند تا سطح مراقبت مورد نیاز را ارزیابی کرده و بر اساس آن توصیه‌هایی را ارائه کنند.

آیا یک پرستار خصوصی می‌تواند به انتقال از بیمارستان به مراقبت در منزل کمک کند؟

بله، پرستاران خصوصی می‌توانند در زمان ترخیص در بیمارستان حضور داشته باشند تا دستورات پزشکی را مستقیماً از پزشک ترخیص دریافت کنند، بیمار را در انتقال به منزل همراهی و کمک کنند، در اولین روز‌های حساس خروج از بیمارستان در کنار بیمار بمانند و خانواده را در مراقبت از بیمار در خانه آموزش دهند. شاید مهم‌ترین مزیت استخدام پرستار این باشد که مراقبت‌های با کیفیت آن طور که می‌خواهید دریافت می‌کنید.

استخدام پرستار در منزل برای سالمند

مقایسه پرستاری در منزل و بستری در بیمارستان

در کل ، انتخاب بین استخدام پرستار در منزل و بستری شدن در بیمارستان بستگی به شرایط و نیازهای خاص هر فرد و نوع بیماری دارد. در ادامه به بررسی و مقایسه مراقبت از بیمار در منزل و یا مراقبت در بیمارستان می پردازیم : 

 1. محیط و آرامش: در خدمات پرستاری در منزل، بیمار در محیط آشنا و مورد اطمینان که خانه اوست ، قرار دارد. این محیط مطمئن برای بیمار نیازهای روحی و روانی مهمی را برطرف می کند. در مقابل، بستری شدن وی در بیمارستان، با وجود محیط ناآشنا ، او را با سطوح بالایی از استرس و ناراحتی مواجه می‌کند.

 2. مراقبت و توجه فردی: پرستاری در منزل، این امکان را فراهم می آورد تا پرستار به‌طور مستقیم بر روی بیمار تمرکز کند و به نیازهای شخصی و خاص بیمار پاسخ دهد. این به معنای ارائه مراقبت فردی و توجه ویژه به بیمار است. بستری شدن در بیمارستان، نیازهای شخصی هر بیمار را تا حد مطلوبی برآورده نمی‌کنند.

 3. هزینه های نگهداری بیمار: پرستاری از بیمار در منزل بصرفه تر از بستری شدن وی در بیمارستان است، به خصوص در مواردی که نیاز به مراقبت طولانی مدت و مستمر است. بستری شدن در بیمارستان، هزینه‌های بیشتری مانند هزینه بستری، غذا و تجهیزات پزشکی را شامل خواهد شد .

 4. حضور خانواده: خدمات پرستاری در منزل به خانواده این فرصت می‌دهد تا مستقیما و حضوری از بیمار پشتیبانی کنند . این حضور و حمایت خانوادگی می‌تواند روند بهبودی بیمار را آسان تر کند .

 5. کاهش خطر عفونت و بیماری مجدد: در بیمارستان‌ها به دلیل حضور افراد با بیماری های مختلف ، خطر عفونت واحد بهداشتی بالا است. با پرستاری در منزل، بیمار از تماس با عوامل عفونتزا کاسته می‌شود و خطر ابتلا به عفونت‌های بیمارستانی کاهش می‌یابد.

 6. انعطاف‌پذیری زمانی: در مراقبت های خانگی ، زمان مراقبت می‌تواند مطابق با نیازهای بیمار و خانواده تنظیم شود. این انعطاف‌پذیری زمانی می‌تواند برنامه‌ریزی مراقبت و بهبودی را آسان‌تر کند.

درباره تجهیزات پزشکی بیمار در منزل نیز بیشتر بدانید !

استخدام پرستار در منزل برای نوزاد

استخدام پرستار در منزل برای سالمندان

اگر سالمند شما می‌تواند کار‌های خود را انجام دهد و تنها چیزی که نیاز دارند مراقبت و گفتگوی دوستانه است؛ همچنین برای سالمندانی که نمی‌توانند کاری انجام دهند، مراقب سالمند کار‌هایی مانند آشپزی و نظافت را نیز انجام می‌دهند.

اگر سالمندان از بیماری‌های مختلفی رنج می‌برند و نیاز به مراقبت دارند که شامل چکاپ روزانه و برخی از مراقب‌های پزشکی است، یک مراقب آموزش دیده در حوزه کمک پرستاری مثل پانسمان، تزریق و… برای شما کافیست.

اگر سالمند شما در شرایط خاصی دارد که باید در هر لحظه از نظر شرایط پزشکی چک شود، نیازمند استخدام پرستار دانش آموخته هستید.

به طور خلاصه، مراقبان در رفع نیاز‌های شخصی روزمره کمک می‌کنند، در حالی که پرستاران مراقبت‌های پزشکی را ارائه می‌دهند. یک مراقب ممکن است به بیماران یادآوری کند که دارو‌های خود را مصرف کنند، اما نمی‌توانند دارو‌ها را مدیریت کنند یا دارو تجویز کنند.

مراقبان در مراقبت شخصی کمک خواهند کرد و ممکن است در کار‌های سبک خانه مانند تهیه غذا یا مرتب و تمیز نگه داشتن ناحیه بیمار کمک کنند. یک پرستار به مدیریت دارو‌ها، انجام تزریقات، نظارت بر علائم حیاتی، پانسمان زخم‌ها و رسیدگی به مداخلات پزشکی پیشرفته مانند لوله‌های تراشه، لوله‌های g و غیره کمک می‌کند.

نکته مهم  استخدام پرستار در منزل برای سالمندان

هنگام استخدام پرستار، باید وضعیت جسمی و روحی سالمندان خود را در نظر بگیرید. زیرا نقش و خدمات پرستاران توسط یکی از اعضای خانواده تعیین می‌شود. برخی از افراد مسن می‌توانند به فعالیت‌های روزانه و شخصی خود بپردازند. در حالی که دیگران ناتوان و ضعیف هستند. ابتدا تمامی موارد مرتبط با سالمند را یادداشت کنید تا در زمان استخدام پرستار در منزل موردی را از قلم نیاندازید.

استخدام پرستار در منزل برای کودکان

یک پرستار کودک معمولاً کسی است که در زمانی که شما دور هستید به طور موقت از فرزندان شما مراقبت می‌کند.

برخی از پرستاران کودک، کارمند پاره وقت هستند که ساعتی حقوق می‌گیرند. آن‌ها برای مراقبت از کودکان در هر سنی آموزش دیده‌اند.

البته توجه داشته باشید که پرستار با مراقب متفاوت است. مراقب کودک طبق برنامه منظمی کار می‌کنند. به عنوان مثال، ممکن است از یک پرستار بچه استفاده کنید تا فرزندانتان را از مدرسه بیاورد و تا زمانی که به خانه برسید، از ساعت ۳ تا ۶ بعدازظهر هر روز هفته مراقب آن‌ها باشد.

مراقبان معمولاً مسئول برنامه‌ریزی و تسهیل فعالیت‌ها برای فرزندان شما هستند. این شامل مواردی مانند هنر و صنایع دستی، بازی یا ورزش می‌شود.

برخی از مراقبان کودک کار‌های دیگری مانند رانندگی کودکان، کمک به انجام تکالیف، آشپزی یا خانه داری سبک انجام می‌دهند. اما معمولاً دستمزد بالاتری برای این نوع فعالیت‌ها انتظار می‌رود و آن‌ها به عنوان وظایف پرستار کودک در نظر گرفته نمی‌شوند.

پرستاران به طور معمول برای مراقبت از نوزاد و کودک بیمار یا فرزندی که دارای شرایط خاص مانند معلولیت است، استفاده می‌شوند.

قبل از آمدن پرستار خانگی چه کاری باید انجام دهیم؟

قبل از آمدن یک پرستار در خانه، باید مطمئن شوید که دو چیز ضروری دارید: دستورات پزشکی و لوازم، همین!

دستورات پزشکی چیست؟

دستورات پزشکی دستورالعمل‌های کتبی پزشک برای مراقبت از بیمار است و باید در هنگام ترخیص ارائه شود. پرستاران از نظر قانونی نمی‌توانند مراقبت‌های پزشکی را بدون دستور پزشکی از جانب پزشک ارائه دهند. چیزی به ظاهر ساده مانند تجویز دارو یا پانسمان زخم‌ها باید طبق دستورالعمل‌های ارائه شده توسط پزشک و به صراحت نوشته شده انجام شود.

اگر نسخه‌ای از دستورات پزشکی ندارید، می‌توانید از مطب پزشک خود درخواست کنید که آن‌ها را مستقیماً یا به نمایندگی برای پرستار  شما ارسال کند.

لوازم پزشکی مورد نیاز چیست؟

ممکن است بیمارستان برخی از لوازم را در اختیار شما قرار داده باشد، اما اگر به موارد بیشتری نیاز داشته باشید، باید تهیه کنید.

لوازم پزشکی که برای مراقبت از شما نیاز خواهید داشت باید با ورود پرستار آماده باشد. پرستاران ابزار‌های مخصوص به خود را دارند، مانند گوشی پزشکی و… اما، شما مسئول مواردی هستید که مخصوص مراقبت شما هستند.

انتخاب بهترین مرکز خدمات پرستاری در منزل

قطعا استخدام متخصصان و پرستاران واجد شرایط به منزل می‌تواند سخت و دلهره آور باشد، به خصوص زمانی که ارتباط مستقیم با سلامتی شما یا عزیزانتان دارد. در این قسمت به نکاتی اشاره کرده‌ایم که به شما کمک می کند تا بهترین خدمات پرستاری را در منزل دریافت کنید. 

موارد قابل توجه در انتخاب مرکز پرستاری در منزل عبارتند از :

1-بهترین مراقبت‌های پزشکی

به دنبال خدمات مراقبت پرستاری باشید که بهترین خدمات درمانی و پزشکی را همراه با بهترین تجهیزات و متخصصان پرستاری واجد شرایط ارائه می‌دهد.

2-ایمنی

ایمنی بیمار در درجه اول اهمیت قرار دارد. بنابراین، خدمات پرستاری مناسب در خانه اقدامات پیشگیرانه را انجام می‌دهد و مطمئن می‌شوید که درمان بیمار در خانه گزینه مناسبی است.

3-مقرون به صرفه بودن

برای استخدام پرستار در منزل ، بهتر است به قیمت خدمات ارائه شده توسط مراکز توجه داشته باشید . برخی از مراکز نسبت به خدمات حرفه ای ، هزینه های کمتری دریافت می‌کنند .

4-پزشکان واجد شرایط و تایید شده

برای اطمینان از انتخاب این خدمات ، پزشکان مرتبط یا وابسته به این مرکز را بررسی کنید. اگر این پزشکان هم واجد شرایط و هم تأیید شده باشند، انتخاب بهترین خدمات مراقبت پرستاری در خانه آسان‌تر می‌شود. این مرحله حیاتی است زیرا هماهنگی مناسب بین پرستاران و پزشکان در روند بهبودی بیماران ضروری است.

هزینه استخدام پرستار در منزل 

هزینه پرستار در منزل متغیر است و بستگی به عوامل مختلفی دارد ، از جمله : محل زندگی بیمار، تخصص پرستار، مدت زمان مراقبت از بیمار و سطح نیازهای پزشکی وی. عوامل دیگری مانند ساعت‌های کاری، روزهای هفته، خدمات اضافی و نیاز به تجهیزات خاص نیز می‌توانند هزینه را تحت تأثیر قرار دهند.

به طور کلی، هزینه پرستار در منزل معمولاً براساس ساعت‌های کاری تعیین می‌شود و میزان هزینه متفاوتی برای هر ساعت کاری دارد. برای دستیابی به اطلاعات دقیقتر در مورد هزینه این خدمات در محل زندگی خود، می‌توانید با مرکز خدمات پزشکی و پرستاری مهردرمان تماس بگیرید. 

چگونه یک پرستار در منزل استخدام کنیم؟

راه‌هایی مختلفی برای استخدام پرستار وجود دارد، مانند پرس‌وجو از اقوام و آشنایان! اما اگر به دنبال یک پرستار معتبر، با ترجربه، مورد اعتماد و متناسب با نیاز خود می‌گردید، باید به مراکز خدمات پزشکی و پرستاری در منزل مراجعه کنید.

مرکز مهر درمان با هدف پاسخ به نیاز بیماران و نیازمندان در منزل به مراقب پزشکی و خدمات پرستاری ایجاد شده است تا به نیاز شما عزیزان پاسخ دهد. شما می‌توانید از طریق پرکردن فرم‌های موجود در سایت و یا تماس با شماره‌های موجود، نیاز خود را عنوان کرده و پس ازدریافت مشاوره از خدمات اعزام پرستار متخصص به منزل مهردرمان بهرمند شوید. ‌امیدواریم که بتوانیم همراه مناسب برای شما باشیم و خیال شما را برای مراقبت ازعزیزانتان آسوده کنیم.

خدمات پرستاری در منزل مهردرمان

هنگامی که به خدماتی نیاز دارید که نیازی به بستری شدن ندارند، استفاده از این خدمات بهترین گزینه است. در مجموعه مهر درمان می‌توانید با پرستاران واجد شرایط قرار ملاقات بگذارید و از خدماتی استفاده کنید که به شما در بهبودی و رسیدن به یک زندگی سالم کمک می‌کند.

بیشتر بخوانید : بهترین مرکز پرستاری در منزل

مجموعه خدمات پزشکی و پرستاری مهر درمان مراقبت‌های پرستاری را در خانه با تیمی از پرستاران و پزشکان متخصص ارائه می‌دهد. می‌توانید با پر کردن فرم‌های مربوطه از این خدمات استفاده کنید. همچنین با شماره گیری تلفن‌هایی که در سایت قرار داده شده است می‌توانید درخواست پرستار در منزل خود را ثبت کنید.

نظرات:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *