ویزیت پزشک در منزل سعادت آباد

در مواردی که نیاز به تشخیص، درمان و پیگیری بیماری باشد، بیماران با آرامش در خانه معاینه می‌شوند و در صورت لزوم خدمات آزمایشگاهی، تصویربرداری و پرستاری با رویکردی چند رشته‌ای توسط پزشکان متخصص در این زمینه ارائه می‌شود. با ویزیت پزشک در منزل سعادت آباد، پس از معاینه و ارزیابی وضعیت پزشکی، راه حل‌هایی را برای نیاز‌ها و اولویت‌ها ارائه می‌دهند. توجه به شناسایی عوامل خطر احتمالی در مراحل اولیه و انجام اقدامات احتیاطی با رویکردی حساس در این زمینه است.

ویزیت پزشک در منزل سعادت آباد

مزایای خدمات ویزیت پزشک در منزل سعادت آباد

خدمات تماس با پزشک در منزل ما به شما و بیمارتان این امکان را می‌دهد که در آسایش خانه خودتان، خدمات معاینه صمیمانه و جامع را دریافت کنید.

ویزیت پزشک در منزل سعادت آباد، امکان ویزیت و درمان شما را در منزل ارائه می‌دهد. پس از معاینه، او وضعیت پزشکی شما را به طور کامل بررسی می‌کند.

نیاز‌ها و اولویت‌های پزشکی خود را شناسایی کنید. ضمن ارائه راه حل برای وضعیت حاد پزشکی شما در اسرع وقت، الزامات نظارت بر بیماری‌های مزمن و سلامت شما را با خودتان در میان می‌گذارد. در چارچوب برنامه تعیین شده راه‌حل‌های مناسبی تولید می‌کند که کیفیت زندگی شما را روز به روز برایتان افزایش می‌دهد.

علاوه بر این، با نظارت دقیق بر سلامت و بیماری‌های مزمن با مراجعه منظم به پزشک در صورت نیاز، تشخیص زودهنگام بیماری‌ها و خطرات احتمالی با رویکرد پزشکی پیشگیرانه و انجام اقدامات احتیاطی، کیفیت زندگی شما را افزایش می‌دهد.

برخلاف تصور عموم، قیمت تماس با پزشک در منزل چندان بالا نیست. با معاینه پزشک خصوصی در خانه، در بودجه و زمان صرفه‌جویی می‌کنید و تأثیر مثبتی بر روانشناسی بیمارتان می‌گذارد.

فرآیند تشخیص و درمان در گرمای خانه شما به‌روزترین، مدرن‌ترین، جامع‌ترین و دلسوزانه‌ترین روش ارائه می‌شود.

ویزیت پزشک در منزل سعادت آباد از بستری شدن غیر ضروری در بیمارستان، درخواست خدمات اورژانسی، انتقال با آمبولانس جلوگیری می‌کند و به افراد اجازه می‌دهد در صورت عدم نیاز به شرایط پزشکی خود در خانه بمانند. این مورد به آنها اجازه می‌دهد تا سلامت خود را در راحتی و امنیت خانه خود به دست آورند.

همچنین مطالعه کنید: خدمات ویزیت آنلاین

انواع ویزیت پزشک در منزل سعادت آباد

مواردی که می‌توانید برای آنها درخواست ویزیت پزشک در منزل سعادت آباد داشته باشید، عبارتند از:

 • بهداشت دهان و دندان در منزل
 • بهداشت و بیماری‌های کودک در منزل
 • داخلی در منزل
 • پوست در منزل
 • متخصص تغذیه در منزل
 • فیزیوتراپی و توانبخشی در منزل
 • فیزیوتراپی در منزل
 • جراحی عمومی در منزل
 • سالمندان در منزل
 • بیماری‌های قفسه سینه در منزل
 • زنان و زایمان در منزل
 • قلب و عروق در منزل
 • سرویس گوش، حلق و بینی در منزل
 • مغز و اعصاب در منزل
 • ارتوپدی در منزل
 • پزشکی پا
 • روانپزشکی خانگی
 • اورولوژی خانگی
 • مراقبت از زخم در منزل
ویزیت پزشک در منزل

پزشک داخلی معاینه و پیگیری در منزل

دیابت، تیروئید، فشار خون، بیماری‌های کبدی و کلیوی، مشکلات دستگاه گوارش مربوط به معده و روده، تشخیص، درمان و پیگیری عفونت‌ها انجام می‌شود. پس از گرفتن شرح حال دقیق بیمار و معاینه فیزیکی، آزمایشات آزمایشگاهی و تصویربرداری لازم انجام می‌شود.

معاینه و پیگیری درماتولوژی در منزل

علاوه بر بیماری‌های پوستی، بیماری‌های مقاربتی، مشکلات پوستی آلرژیک، اثرات منفی بیماری‌های مختلف بر روی پوست، درمان زخم بستر و زخم فشاری در بیماران بستری انجام می‌شود. 

معاینه و پیگیری قلب و عروق در منزل

 این خدمات شامل خدمات تشخیص، درمان و پایش بیماری‌های قلبی در منزل توسط متخصصین قلب انجام می‌شود. با معاینه دقیق قلب، می‌توان از برنامه‌های خانگی ECO، EKG، هولتر ریتم و هولتر فشار خون استفاده کرد. با رویکرد درمان چند رشته‌ای، برنامه‌ریزی درمان با مشورت با سایر پزشکان شاخه در صورت لزوم انجام می‌شود.

معاینه و پیگیری خانگی بیماری‌های قفسه سینه

 در مواردی مانند آسم، COPD، ذات‌الریه، برونشیت، برونشکتازی، مشکلات ریوی و مشکلات تنفسی، متخصص بیماری‌های قفسه سینه مراحل تشخیص، درمان و پیگیری لازم را انجام می‌دهد.

معاینه و پیگیری اعصاب در منزل

علاوه بر بیماری‌هایی مانند سکته مغزی، آسیب مغزی، زوال عقل، آلزایمر، در مواردی مانند سرگیجه، سردرد، از دست دادن تعادل، بی‌حسی در اندام‌ها، ضعف، بیمار توسط متخصص مغز و اعصاب معاینه می‌شود. بدون خروج از منزل و برنامه‌ریزی درمانی لازم انجام می‌شود. در بیماری‌های عصبی-عضلانی، اقدامات تشخیصی، درمانی و پیگیری لازم انجام می‌شود.

پزشک مراقبت‌های ویژه در منزل

 اقدامات لازم برای بیمارانی که در مراحل مراقبت‌های ویژه هستند را می‌توان در منزل، زیر نظر پزشک با مراقبت‌های ویژه در منزل انجام داد.

معاینه و پیگیری جراحی عمومی در منزل

در مواردی که ممکن است نیاز به جراحی باشد مانند مشکلات سیستم غدد درون ریز، مشکلات دستگاه گوارش، بیماری‌های پستان، بیماری‌های داخل شکمی، برخی مشکلات پوستی و بافت نرم، تشخیص، درمان و پیگیری لازم، توسط متخصص جراحی عمومی انجام می‌شود. بیمار در مواقع ضروری مانند جراحی به بیمارستان فراخوانده می‌شود. با این حال، پیگیری‌ها را می‌توان در خانه در دوره پس از عمل انجام داد.

پیگیری با معاینه ارتوپدی و تروماتولوژی در منزل

همراه با مشکلات ارتوپدی به دلیل سن بالا و بیماری‌های مزمن، خدمات پزشک ارتوپدی خانگی برای کلیه مشکلات مربوط به سیستم اسکلتی عضلانی به ویژه ضربه‌های ارتوپدی مانند زمین خوردن، شکستگی استخوان، صدمات در منزل قابل استفاده است.

معاینه و پیگیری اورولوژی در منزل

متخصص اورولوژی می‌تواند برای تمامی بیماری‌های مربوط به دستگاه تناسلی در مردان و دستگاه ادراری در مردان و زنان، درمان‌های لازم را در آسایش منزل بیمار انجام دهد. معاینه فیزیکی و تست‌های آزمایشگاهی مربوطه با دقت انجام می‌شود.

چه کسانی می‌توانند از خدمات ویزیت پزشک در منزل سعادت آباد بهره‌مند شوند؟

هر بیماری که مایل است یا تعهدی برای دریافت خدمات بهداشتی در محل دارد، می‌تواند از خدمات پزشک متخصص در منزل بهره‌مند شود. به ویژه بیماران سالمند (سن بالا)، افراد بستری، مبتلایان به بیماری‌های مربوط به سیستم عضلانی-عصبی و افرادی که تحرک ندارند، افرادی که بیماری‌های مزمن دارند و می‌خواهند درمان خود را در منزل ادامه دهند، کسانی که نیاز فوری به پزشک دارند اما نمی‌خواهند خانه خود را ترک کنند.

برای دریافت ویزیت پزشک در منزل سعادت آباد به کجا مراجعه کنیم؟

جهت دریافت نوبت ویزیت پزشک در منزل می‌توانید از طریق بخش ارتباط با ما در سایت مهر درمان اقدام کرده و یا به بخش خدمات پزشکی سایت مهردرمان مراجعه فرمایید.

پس از تماس شما، کارشناسان ما نیاز شما را ارزیابی کرده و تمام جزئیات را به شما اطلاع خواهند داد. سپس قرار ملاقات طبق زمان درخواستی شما ثبت خواهد شد.

نظرات:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *