اجاره تجهیزات پزشکی غرب تهران

از آنجایی که خرید برخی از تجهیزات پزشکی بسیار گران و موقت است، بسیاری از پزشکان به شما پیشنهاد خواهند کرد که به جای خرید آن‌ها، اقدام به اجاره تجهیزات پزشکی کنید. مخصوصاً تجهیزات بیمارستانی که برای بیماران بستری در منزل واجب هستند اما نیازی به استفاده بلند مدت ندارند. اگر نیاز به اجاره تجهیزات پزشکی غرب تهران دارید، این بخش را با دقت مطالعه فرمایید.

اجاره تجهیزات پزشکی غرب تهران

خرید و اجاره تجهیزات پزشکی برای استفاده در منزل

بیماران و بستگان آن‌ها ممکن است برای اطمینان از آسایش بیمار در طول فرآیند‌های بیماری در خانه و انجام درمان بدون وقفه به برخی از وسایل و تجهیزات پزشکی نیاز داشته باشند. ما به عنوان مرکز مراقبت در منزل، مناسب‌ترین راه‌حل‌های جایگزین را در این زمینه ارائه می‌دهیم. ما ارزیابی‌های شخصی‌سازی شده برای دستگاه‌های پزشکی و مواد مصرفی مورد نیاز در طول بازدید از منزل را انجام می‌دهیم.

انواع اجاره و فروش تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیمار شما توسط مرکز پزشکی مهر درمان ارائه می‌شود. تیم مرکز پزشکی مهر درمان به شما کمک می‌کند تصمیم بگیرید که کدام گزینه مناسب برای وضعیت اجاره یا خرید دستگاه پزشکی شما است. دستگاه‌های اجاره‌ای یا فروخته شده توسط تیم فنی آموزش دیده و مجرب ما به منزل شما تحویل داده می‌شود. همچنین کلیه تجهیزات پزشکی در فواصل زمانی معین سرویس و کالیبره می‌شوند. برخی از دستگاه‌های پزشکی ما برای فروش و اجاره عبارتند از:

 • آسپیراتور
 • مانیتور کنار تخت
 • تجهیزات تزریق
 • تخت‌های بیمارستانی (دستی، برقی)
 • کوموت (صندلی بیمار)
 • نبولایزر‌ها (رطوبت ساز و کاربرد‌های دارویی)
 • تجهیزات اکسیژن‌رسانی
 • تغلیظ‌کننده‌های اکسیژن
 • دستگاه‌های تنفسی
 • ویلچر
 • واکر‌ها
 • تجهیزات فیزیوتراپی

در صورت نیاز به استفاده از دستگاه پزشکی در مدت زمان معین، خرید ضروری نیست. می‌توانید این روند را با پزشک خود در میان بگذارید و مطابق با دستورات او تصمیم بگیرید. اگر یک بیمار مزمن در بستر دارید، ممکن است خرید آن مناسب‌تر باشد، زیرا احتمال دارد برای مدت زمان زیادی به دستگاه مورد نظر نیاز داشته باشید.

تجهیزات بیمارستانی

اجاره تجهیزات پزشکی غرب تهران

اگر قصد اجاره تجهیزات پزشکی در محدوده غرب تهران را دارید، می‌توانید با خیال راحت سفارش خود را از طریق مرکز مهر درمان به ثبت برسانید.

اجاره دستگاه متمرکز‌کننده هوا

دستگاهی است که پشتیبانی مداوم اکسیژن را فراهم می‌کند که در موارد تنگی نفس، آسم، COPD، ذات‌الریه گاهی به طور موقت و گاهی به طور مداوم باید استفاده شود. دستگاه‌های متمرکز‌کننده اکسیژن هوا را فیلتر و تمیز می‌کنند و اکسیژن با خلوص بالا را به بیمار می‌رسانند. دستگاه متمرکز‌کننده اکسیژن با برق کار می‌کند. به همین دلیل بیمارانی که نیاز به پشتیبانی مداوم اکسیژن دارند در صورت قطع برق احتمالی باید ۲ سیلندر اکسیژن یدکی داشته باشند. فیلتر دستگاه‌های اکسیژن ساز باید هر ۶ ماه یکبار تعویض شود.

پالس اکسیمتر

دستگاهی است که سطح اکسیژن خون را اندازه‌گیری می‌کند. این دستگاه را بیمارانی که دچار تنگی نفس هستند و از دستگاه اکسیژن ساز یا لوله اکسیژن استفاده می‌کنند، حتماً باید همراه خود داشته باشند. با این دستگاه می‌توانید سطح اکسیژن خون خود را اندازه‌گیری کرده و نیاز به اکسیژن خود را ارزیابی کنید. پالس اکسیمتر، دستگاهی است که می‌توان آن را اجاره کرد اما خرید آن بیشتر توصیه می‌شود زیرا دستگاه پرهزینه‌ای نیست.

اجاره تخت بیمار

بسته به شرایط بیمار خود می‌توانید تخت بیمار را برای اجاره یا فروش انتخاب کنید. اگر بعد از جراحی نیاز به استفاده از تخت برای مدت معینی دارید، اجاره آن صحیح است و اگر انتظار می‌رود مدت طولانی برای بیمار بستری شما استفاده شود، خرید درست است. ۴ نوع مختلف تخت بیمار وجود دارد. انواع آنها عبارتند از: ۲ تخت بیمار موتوردار، ۳ تخت بیمار موتوردار، ۴ تخت بیمار موتوردار و تخت بیمار نوع بیمارستانی. در صورت اجاره تخت بیمار، پایه IV به همراه تخت بیمار ارسال می‌شود.

از کجا اقدام به اجاره تجهیزات پزشکی غرب تهران کنیم؟

با خدمات اجاره تجهیزات پزشکی، نیاز‌های درمانی بیمار در انواع زمینه‌ها به سرعت و به راحتی محقق می‌شود. مرکز مهر درمان با داشتن کادری مجرب و آموزش دیده با اصولی خاص در این زمینه، دستگاه پزشکی مورد نیاز خود را به دقیق‌ترین شکل به شما ارائه می‌دهد. در طول مرحله اجاره، اعضای تیم ما در فرآیند نصب دستگاه مد نظرتان در محل تعیین شده از شما پشتیبانی می‌کنند.

علاوه بر این، اصل کار دستگاه‌های پزشکی و ترتیب کالیبراسیون در فواصل زمانی منظم رعایت می‌شود و از دقیق‌ترین و کارآمدترین خدمات اطمینان حاصل می‌کند. اعضای تیم آموزش دیده و مجرب ما در فرآیند اجاره، استفاده از دستگاه‌های تحویل شده در منزل شما را یک به یک دنبال می‌کنند و بستگان بیمار را در جریان این کار قرار می‌دهند. به منظور بهره‌مندی از خدمات اجاره دستگاه پزشکی خود در محدوده خدمات بهداشتی، می‌توانید از طریق خط تلفن فعال ما تماس گرفته و درخواست نوبت خود را ارسال نمایید.

روند اجاره تجهیزات پزشکی غرب تهران چگونه است؟

خوشحالیم که هر زمان که نیاز داشته باشید در کنار شما هستیم. قرار گرفتن در یک مکان در دسترس شما، کمک می‌کند تا در هر بازه‌های زمانی خاصی که به آن احتیاج داشتید از خدمات اجاره خود بهره‌مند شوید.

شما می‌توانید از اجاره تجهیزات پزشکی بهره‌مند شوید، به ویژه برای بیمارانی که همچنان به عنوان بستری درمان می‌شوند و روند مراقبت آنها در منزل ادامه دارد. اول از همه باید با مرکز ما تماس حاصل فرمایید و با بیان بیماری، دستگاهی را که می‌خواهید در منطقه غرب تهران اجاره کنید، درخواست کنید. پس از ایجاد درخواست قرار ملاقات و بررسی درخواست شما توسط کارشناسان، بهترین گزینه به شما معرفی شده و تجهیزات پزشکی در اسرع وقت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

نظرات:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *