اجاره تخت بیمارستانی

تخت مخصوص بیماران با در نظر گرفتن راحتی و ایمنی آنان طراحی شده است. به لطف ویژگی‌های قابل تنظیم تخت‌های بیمارستانی، تحرک بیماران را افزایش خواهد یافت . این ویژگی ها به جلوگیری از زخم بستر کمک می‌کند و روند مراقبت از بیمار را تسهیل می‌بخشد. تمامی تخت‌های بیمارستانی مرکز مهر درمان با مواد ایمن و بهداشتی ساخته شده‌اند و شما می‌توانید در ادامه از روند و نحوه اجاره تخت بیمارستانی مطلع شوید.

تخت بیمارستانی

اجاره تخت بیمارستانی

با مدل‌ها و لوازم جانبی تخت بیماران خاص آشنا شوید. ما در مرکز مهردرمان مدل‌های مختلف از انواع : تخت دستی، نیمه برقی و تمام برقی را برای رفع نیاز بیماران ارائه می‌دهیم. علاوه بر این، ما با عرضه لوازم جانبی مانند نرده محافظ تخت، زیرپایی، تشک بادی و بالش، زندگی بیماران را راحت‌تر می‌کنیم.

زمان استفاده از تخت برای هر بیمار یکسان نخواهد بود. با توجه به نوع بیماری، مدل و مدت زمان استفاده متفاوت است. مدت زمان بستری یک بیمار انکولوژی و یک فرد با پای شکسته متفاوت است. به عنوان مثال شخصی که تشک بادی خریداری می‌کند، می‌تواند سال‌ها به راحتی از تشک استفاده کند.

از سوی دیگر، بیمار معلول ، با وجود اینکه نمی‌تواند بایستد، با استفاده از تخت مخصوص به حرکت بدنش کمک می‌کند. از آنجایی که این بیمار باید مادام العمر از تخت استفاده کند، می‌تواند از گزینه‌های خرید بهره‌مند شود. فردی که پای گچ گرفته دارد، می‌تواند از اجاره تخت بیمار بهره‌مند شود، زیرا برای مدت کوتاهی از تخت استفاده می‌کند. قیمت تخت‌های بیمارستانی متفاوت است. محدوده قیمت هر تخت یکسان نیست.

 انواع تخت بیمارستانی

تخت‌های بیمار به گونه‌ای طراحی شده‌اند که راحتی، ایمنی و نیاز‌های بیماران را برآورده کنند. ما همچنین طیف وسیعی از ویژگی محصول را متناسب با بودجه‌های مختلف ارائه می‌دهیم.

 تخت بیمارستانی دستی

تخت‌های دستی این قابلیت را دارند که به صورت دستی، موقعیت افقی را بالا، پایین و تنظیم کنند. یک گزینه ساده و مقرون به صرفه برای ارائه‌دهندگان مراقبت‌های خانگی و بیماران ، تخت بیمارستانی دستی است.

 تخت بیمار برقی

تخت‌های برقی به شما این امکان را می‌دهند تا با استفاده از موتور‌های الکتریکی، ویژگی‌هایی مانند ارتفاع، موقعیت سر و پا را کنترل کنید. این تخت‌ها برای بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها و ارائه‌دهندگان مراقبت‌های خانگی‌ایده‌آل هستند.

 تخت بیمارستانی نیمه برقی

تخت‌های نیمه برقی عملکرد بالا و پایین بردن دستی را دارند، در حالی که می‌توان موقعیت سر و پا را با استفاده از موتور‌های الکتریکی تنظیم کرد. این گزینه برای کسانی که خواهان یک تخت خواب با کاربری آسان و مقرون بصرفه هستند، بسیار مناسب است.

 تخت بیمارستانی بیمار سنگین وزن

تخت بیماران سنگین ، ظرفیت وزن بالا و دوام بیشتری دارد. این تخت‌ها برای بیماران مسن یا کسانی که نیاز‌های پزشکی خاص دارند‌، ایده‌آل هستند.

 تخت بیمارستانی اطفال

تخت‌های اطفال ، مخصوص کودکان طراحی شده‌اند. این تخت ها در اندازه‌های کوچک و طرح‌های رنگارنگ تولید شده اند که باعث می‌شود کودکان در طول فرآیند درمان احساس راحتی و شادی کنند.

این موارد ، تنها چند نمونه از انواع تخت بیمارستانی است که توسط مرکز مهر درمان اجاره داده می‌شوند. برای انتخاب تشک مناسب برای نیاز‌های بیمار، طیف محصولات سایت ما را بررسی کنید.

اجاره تخت بیمارستانی

خدمات اجاره تخت بیمارستانی در تهران

تهران یکی از بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر‌های ایران است که بخش‌های گوناگونی دارد. در این زمینه، ما خدمات اجاره تخت بیمار و تشک بادی را به تمام مناطق تهران ارائه می‌دهیم. با توجه به شرایط بیماران، سعی می‌کنیم کیفیت زندگی آن‌ها را افزایش دهیم و روند مراقبتی راحت را برای آن‌ها فراهم کنیم.

تخت‌های بیمار با اطمینان از آسایش و ایمنی بیماران، کار مراقبین را تسهیل می‌کند. از طرف دیگر تشک‌های بادی به پیشگیری از زخم بستر کمک می‌کنند، به خصوص برای بیمارانی که نیاز به استراحت طولانی مدت در بستر دارند. 

هدف ما این است که با ارائه مناسب‌ترین و باکیفیت‌ترین راه حل‌ها، با ارائه تخت‌های بیمار و خدمات اجاره تشک بادی به تمام مناطق تهران، به نیاز‌های بیماران و خانواده‌های آن‌ها کمک کنیم. 

مزایای اجاره تخت بیمارستانی از مرکز مهر درمان

خدمات تخت بیمارستانی اجاره‌ای، راه حلی عالی برای افزایش راحتی بیماران، تسهیل مراقبت و تضمین ایمنی آنان است. در ادامه به بررسی مزایای سرویس اجاره تخت بیمارستانی اشاره می کنیم : 

 • قیمت مناسب برای استفاده کوتاه مدت و بلند مدت
 • خدمات نگهداری و تعمیرات
 • استفاده آسان و نگهداری آسان
 • طیف گسترده‌ای از گزینه‌ها را ارائه می‌دهد.
 • خدمات حمل و نقل و نصب گنجانده شده است.
 • محصولات بهداشتی و استریل
 • تنوع تخت و تجهیزات جانبی

قیمت اجاره تخت بیمارستانی

 اجاره تخت بیمارستانی در موارد وابستگی طولانی مدت به تخت، در برگیرنده هزینه های بیشتری است . قیمت اجاره بسته به عوامل مختلفی می‌تواند متغیر باشد.

قیمت اجاره تخت بیماران ممکن است با توجه به عواملی مانند مدت اجاره، نوع تخت، تعداد موتور‌ها، ویژگی‌های تخت و موقعیت مکانی متفاوت باشد. مدت اجاره مهمترین عامل تعیین‌کننده قیمت اجاره تخت بیمارستانی است. هر چه مدت اجاره بیشتر باشد، قیمت‌ها نیز بالاتر خواهد بود. با این حال، اجاره‌های کوتاه مدت به طور کلی مقرون به صرفه‌تر هستند.

نوع تخت، تعداد موتور و امکانات تخت از دیگر عواملی است که بر قیمت اجاره تخت تأثیر می‌گذارد. بین قیمت اجاره تخت‌های ۲، ۳ یا ۴ موتوره تفاوت‌هایی وجود دارد. علاوه بر این، انواع تشک از جمله تشک بادی، تشک ویسکوالاستیک، تشک آبی با رنج قیمتی متفاوت قابل اجاره می‌باشد. موقعیت مکانی عامل دیگری است که بر قیمت اجاره اثر می‌گذارد.

جهت دریافت خدمات اجاره تجهیزات پزشکی از جمله تخت بیمارستانی و تعیین قیمت آن می‌توانید به بخش اجاره تجهیزات پزشکی مراجعه کرده و یا از طریق بخش ارتباط با ما اقدام فرمایید.

کارشناسان ما پس از بررسی نیاز بیماران شما، گزینه‌های مناسب را عنوان می‌کنند و قیمت نهایی را برای شما ارزیابی خواهند کرد.

نظرات:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *