ویزیت آنلاین پزشک عمومی

به لطف ویزیت آنلاین پزشک عمومی، می‌توانید پاسخ فوری به هر سؤال یا نگرانی که ذهن شما را به خود مشغول کرده است، از یک پزشک عمومی دریافت کنید. بیماری‌های خود را توصیف کنید، علائم خود را فهرست کنید و پاسخ‌های سریع به نگرانی‌های خود بیابید. با کمک پزشک می‌توانید به‌راحتی بیماری‌های عمومی جزئی را مدیریت کنید، نیاز به هرگونه مداخله تخصصی را تشخیص دهید و مشکل خود را به بهترین شکل ممکن حل کنید.

انواع ویزیت آنلاین پزشک عمومی

مشاوره آنلاین، مشاوره با پزشک از طریق ویدئو، چت یا تماس تلفنی است. انتخاب همیشه به عهده بیمار است. کسی که راحت‌تر ارتباط برقرار می‌کند، دکتر را روی صفحه می‌بیند و کسی که نیاز به پشتیبانی صوتی یا متنی دارد به صورت چت یا تماس، مشاوره خود را دریافت می‌کند.

ویزیت متنی

در طی مشاوره متنی، شما نگرانی خود را همراه با علائم، مدارک پزشکی و داروها یا هر موردی که می‌خواهید با پزشک عمومی به اشتراک بگذارید را در قالب نوشتاری برای پزشک توضیح خواهید داد.  پزشک عمومی پس از خواندن مطالب شما، ویزیت را به صورت چت ادامه می‌دهد.

ویزیت تلفنی

در طی مشاوره تلفنی یا صوتی، پزشک عمومی با برقراری تماس به سخنان شما گوش می‌دهد و هر سؤالی که برای تشخیص دقیق لازم باشد را می‌پرسد و در نهایت مشاوره بر اساس گفتگوهای شما انجام خواهد شد.

ویزیت ویدئویی

در طی مشاوره ویدئویی، ویزیت به صورت تصویری انجام خواهد شد و پزشک و بیمار، یک مکالمه تصویری را پیش خواهند برد.

ویزیت آنلاین پزشک عمومی

چرا از ویزیت آنلاین پزشک عمومی استفاده کنیم؟

ویزیت آنلاین پزشک عمومی هفت روز در هفته در دسترس شماست تا به شما اطمینان دهد و بهترین مسیر برای بهبود سلامتی را به شما توصیه کند. پزشک عمومی آنلاین، ارزیابی اولیه و شرح‌حال پرونده شما را انجام خواهد داد. تجربه بالینی، آمادگی علمی و حرفه‌ای بودن او برای شناسایی سریع مشکل و ایجاد تشخیص اولیه ضروری است.

 نکته مهم که اغلب پرسیده می‌شود، حفظ حریم شخصی است. ویزیت آنلاین پزشک عمومی با خیال راحت و محرمانه صورت می‌گیرد و از این نظر نگرانی وجود نخواهد داشت.

رزرو ویزیت ویدئویی سریع و آسان است.

خدمات مورد نیاز خود را انتخاب کنید؛ یعنی پزشک عمومی، مناسب‌ترین تاریخ و زمان را برای نیاز‌های خود انتخاب کنید. لیستی از متخصصان موجود را مشاهده خواهید کرد که پس از ثبت‌نام یا ورود به سیستم با اعتبار خود، قرار ملاقات را انتخاب کرده و سپس تأیید کنید. برخی از نکات کلیدی زیر به‌ وضوح مزایای ویزیت آنلاین را نشان می‌دهد:

 • اول از همه، امکان ارائه خدمات درمانی حتی در مناطق دورافتاده و صعب‌العبور وجود دارد.
 • کمک‌های مکرر و مستمر در طول زمان
 • اثربخشی بیشتر درمان‌ها با داده‌های بیشتر، ارتباطات بیشتر و مداخلات به‌موقع‌تر
 • زمان بیشتر و در نتیجه منابع بیشتری برای مدیریت بهتر هزینه‌ها در دسترس است.

صرفه‌جویی در زمان با ویزیت آنلاین پزشک عمومی

برای صحبت کردن با پزشک به صورت آنلاین، نیازی به‌صرف وقت در جاده یا نشستن در صف ندارید. کافی است از طریق تلفن هوشمند یا رایانه متصل شوید و مهم نیست که در همان زمان کجا هستید؛ در یک سفر کاری، در کشور دیگر یا با یک کودک کوچک در خانه، تفاوتی ندارد.

از قبل در اولین مشاوره آنلاین، می‌توانید در صورت داشتن نتایج آزمایشات و مطالعات، به پزشک نشان دهید. او آنها را مطالعه می‌کند و بلافاصله توصیه‌هایی می‌کند.

کمک‌های اولیه

اگر تب شما به طور ناگهانی افزایش یابد، انگشت خود را قطع کنید یا با شیر ترش مسموم شوید، معمولاً زمانی برای فکرکردن در مورد قرار ملاقات با پزشک وجود ندارد. در چنین شرایطی، کمک فوری ضروری است. مشاوره آنلاین با متخصصی که دقیقاً می‌داند چه کاری باید انجام دهد، به شما کمک می‌کند.

مشاوره بیماری‌های مزمن

اغلب بیماران مبتلا به کمردرد، آسیب‌شناسی تیروئید، کم‌خونی فقر آهن هستند. این موارد و بسیاری از شرایط دیگر همیشه نیاز به پذیرش شخصی ندارند. پزشکان می‌توانند بسیاری از شرایط را به صورت آنلاین کنترل کنند و با کمک آزمایش‌های آزمایشگاهی وضعیت سلامت بیمار را زیر نظر بگیرند.

علاوه بر پزشک عمومی، با چه پزشکانی می‌توان به صورت آنلاین مشورت کرد؟

به صورت آنلاین با پزشکان بسیاری از تخصص‌ها مشورت کنید:

 • جراح
 • جراح داخلی
 • متخصص و جراح مغز و اعصاب
 • جراح فک و صورت
 • تروماتولوژیست – ارتوپد
 • متخصص گوش و حلق و بینی
 • متخصص قلب و عروق
 • متخصص چشم
 • متخصص زنان
 • جراح اورولوژی
 • انکولوژیست
 • اورولوژیست -انکولوژیست
 • جراح چاقی
 • جراح آندوسکوپی
 • متخصص غدد؛
 • و سایر متخصصین

در مواقعی که ممکن است مشاوره آنلاین کافی نباشد و شما نتوانید حضوری مراجعه کنید، می‌توانید از خدمات پزشک عمومی و خدمات پزشک متخصص در منزل استفاده کنید.

ویزیت آنلاین پزشک عمومی چگونه است

چگونه یک مشاوره آنلاین مفید و مؤثر دریافت کنیم؟

برای اینکه بهترین نتیجه را از مشاوره خود با پزشک ببرید، مهم است که برای آن آماده شوید. یک راه راحت برای برقراری ارتباط با پزشک خود انتخاب کنید: چت، تلفن یا تماس ویدئویی. اگر سؤال کوتاهی دارید که نیاز به یک پاسخ سریع صریح دارد، چت آنلاین راهی برای دریافت پاسخ سریع است.

اگر می‌خواهید چیزی را به پزشک نشان دهید (تغییرات پوست، ناحیه‌ای که علائم دارید)، بهتر است تماس تصویری را انتخاب کنید. تماس بصری با پزشک به برخی از بیماران کمک می‌کند تا حمایت بیشتری را احساس کنند که این نیز مهم است.

تجهیزات را بررسی کنید: به اتصال اینترنت خوب، دوربین فیلم‌برداری، میکروفون یا اتصال تلفن نیاز دارید. در صورت ایراد از دوربین، عکس‌های باکیفیت تهیه کنید و قبل از مشاوره ارسال کنید. سعی کنید یک اتاق ساکت انتخاب کنید تا چیزی حواس شما و پزشک را پرت نکند.

از قبل در مورد آنچه می‌خواهید صحبت کنید فکر کنید. از شما خواسته می‌شود که به طور خلاصه علائم را توضیح دهید؛ زمانی که آن‌ها شروع به آزار شما کردند، چگونه در طول زمان تغییر کردند، آیا الگو‌هایی در تغییر علائم مشاهده می‌کنید، شاید چیزی آن‌ها را تسکین یا تشدید کند، از چه دارو‌هایی استفاده کرده‌اید و با چه تأثیری، آیا قبلاً این موضوع را درمان کرده‌اید و آیا معاینات انجام شده است یا خیر.

سؤالات خود را از قبل برای پزشک آماده کنید.

در صورت داشتن هرگونه نتیجه معاینه، نتیجه‌گیری پزشکان مرتبط با مشکل خود، آن را از قبل ارسال کنید تا پزشک با آن‌ها آشنا شود و وقت خود را برای مشاوره تلف نکند. یک عکس باکیفیت خوب از سند بگیرید یا آن را اسکن کنید.

اگر نتایج معاینه زیاد است، نام فایل‌ها را تغییر دهید تا پزشک به‌راحتی بتواند در میان آن‌ها پیمایش کند. به‌عنوان‌مثال، شمارش خون کامل مورخ 99/03/21 یا مشاوره درمانگر در تاریخ 95/04/02

اگر برنامه‌های شما تغییر کرد، لطفاً قبل از لغو مشاوره به ما اطلاع دهید.

چه زمانی ویزیت آنلاین پزشک عمومی مناسب نیست؟

با وجود راحتی و سرعت، مشاوره آنلاین برای همه موارد پزشکی مناسب نیست. شرایط جراحی مانند آپاندیسیت، پانکراتیت حاد، خونریزی و سایر شرایط تهدید‌کننده زندگی که مشکوک هستند و نیاز به ارزیابی و تصمیمات درمانی فوری دارند. در این شرایط باید با آمبولانس تماس بگیرید.

نظرات:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *