سرم تراپی در منزل تهران

سرم تراپی در منزل یکی از شیوه‌های پرستاری مرکز مراقبت مهردرمان است. به بیمارانی که نیاز به داروی داخل وریدی یا مایع درمانی دارند، این امکان را می‌دهد تا این نوع درمان را در خانه خود دریافت کنند. هدف از سرم تراپی در خانه این است که اطمینان حاصل شود که بیماران مراقبت و درمان کامل خود را در محیط خانه بدون نیاز به مراجعه به بیمارستان دریافت می کنند. این باعث کوتاه شدن فرآیندهای بیمارستانی بیماران و صرفه جویی در وقت برای بستگان بیماران می‌شود. در صورتی که به دنبال سرم تراپی در منزل تهران هستید، کافی است تا با مرکز مهر درمان تماس حاصل کنید و به خدمات سرم تراپی در منزل مراجعه کنید تا با جزئیات آن بیشتر آشنا شوید.

سرم تراپی

 سرم تراپی در تهران

 خدمات سرم تراپی در منزل تهران توسط پرستاران متخصص و دارای مجوز در منزل انجام می شود. این پرستاران که دارای مجوز از وزارت بهداشت هستند، برای انجام درخواست لازم که توسط پزشک تجویز شده است، به منزل می آیند.

درمان هایی که  تحت سرویس سرم تراپی در منزل تهران ارائه می‌شوند:

 • سرم تراپی در درمان‌های تغذیه روده‌ای و تزریقی بیمارانی که از طریق خوراکی تغذیه نمی‌شوند.
 • سرم تراپی در اختلالات تعادل الکترولیت ناشی از بیماری‌ها، زمانی که تعادل متابولیک باید بازیابی شود.
 • استفاده از سرم تراپی در درمان‌های آنتی بیوتیکی که در موارد عفونت استفاده می‌شود.
 • برای مدیریت درد بعد از عمل
 • سرم تراپی برای شیمی درمانی
 • موارد خاص بیماری های قلبی
 • خدمات پرستار خصوصی
 • کاتتریزاسیون در منزل
 • خدمات تزریق در منزل
سرم تراپی منزل تهران

خدمات سرم تراپی در خانه تهران با مرکز مهردرمان

خدمات پرستاری مورد نیاز خود را انتخاب کنید، آن را با اطلاعات تماس خود با ما به اشتراک بگذارید. اجازه دهید در اسرع وقت با مدیران متخصص مراقبت‌های بهداشتی خود با شما تماس بگیریم.

بیماران و یا بستگان آنها با شماره‌گیری شماره‌های موجود در سایت با مهر درمان تماس بگیرند. برای پاسخگویی به درخواست شما، کارشناس ما در مورد نسخه بیمار، سن، تعداد روزهایی که درخواست خدمات می‌کنید و اینکه آیا داروهای خود را تهیه کرده‌اید، می‌پرسد. درمان‌هایی که توسط پزشک تجویز نشده‌اند توسط پرستار اعمال نمی‌شوند.

پرستاری که برای قرار دادن سرم به خانه می آید ابتدا بیماران و بستگان آنها را از روند کار مطلع می‌کند و علائم حیاتی بیمار (تب، نبض، فشار خون) را اندازه گیری و ثبت می‌کند.

پرستار قبل از انجام عمل اطمینان حاصل می‌کند که محیط برای شرایط استریل مناسب است. پس از آن دسترسی عروقی را مطابق با شرایط بهداشتی برقرار می‌کند. پس از اطمینان از اینکه دسترسی عروقی به درستی برقرار شده است، خروج دارو از سرم را طبق تجویز پزشک شروع می‌کند. هنگامی که سرم تراپی کامل شد، پرستار وضعیت بیمار را چک می‌کند.

اگر نیاز به سرم تراپی در فواصل زمانی معینی باشد، کاتتر در بازوی بیمار می‌ماند و برداشته نمی‌شود. در این صورت به کمک پرستار یا مراقب در منزل به بیمار در مورد محافظت از کاتتر وارد شده آموزش می‌دهد. سرانجام پرستار خانه بیمار را ترک می‌کند.

سرم تراپی چگونه است

نکات مهمی که باید در سرم تراپی رعایت شود

در طول سرم تراپی با دارو در خانه، واکنش های آلرژیک به دارو ممکن است در بیماران ایجاد شود، در حالی که پرستار متخصص مراقبت در منزل مسئول نظارت بر تغییرات در وضعیت بیمار و انجام اقدامات سریع در صورت لزوم است.

 • باید مشخص شود که آیا بیمار به مایعات و داروهای مورد استفاده واکنش آلرژیک دارد یا خیر.
 • قبل از مصرف دارو و مایعات باید تاریخ انقضا بررسی شود.
 • پرستار مراقبت در منزل باید نحوه مصرف دارو را به خوبی بداند و مراقب باشد تا از مصرف نادرست آن جلوگیری شود.
 • باید اطمینان حاصل شود که دسترسی عروقی ایمن و پایدار است.
 • در صورت مشاهده بثورات، تورم و درد در دسترسی عروقی، دسترسی عروقی باید فوراً تعویض شود.
 • پرستار نباید قبل از اتمام چکه وریدی از خانه خارج شود.

مزایای سرم تراپی در خانه چیست؟

سرم تراپی در منزل جزو خدماتی است که کیفیت زندگی بیماران و بستگان آنها را افزایش می‌دهد. از آنجایی که در محیط خانه بیمار اعمال می‌شود، سهولت و راحتی را برای بیمار فراهم می‌کند و به بهبود کیفیت زندگی کمک می‌کند.

در برنامه ریزی روز و صرفه جویی در زمان با ارزش است. در شرایط امروزی از تلاش و زمان صرف شده توسط بستگان بیمار برای انتقال بیمار جلوگیری می‌کند.

این یک برنامه کاربردی راحت برای افرادی است که مبتلا به فوبیای بیمارستانی و سوزن هستند. فوبیای بیمارستان ترس رایج بسیاری از مردم است. بیماران پاهای خود را می‌کشند، به خصوص زمانی که می‌دانند یک روش توسط سوزن انجام خواهد شد. در این مرحله بیمار تا حدی آسوده خاطر می‌شود زیرا برنامه ریزی برای درمان در محیط خانه در منطقه امن بیمار انجام می‌شود.

هزینه سرم تراپی در منزل تهران

برای بیمارانی که در رفتن به بیمارستان مشکل دارند یا در خانه تحت درمان بستری هستند، هزینه سرم تراپی در منزل گزینه مقرون به صرفه تری است. هنگام مقایسه هزینه‌ها با در نظر گرفتن مراجعات مکرر به بیمارستان و انتقال بیمار به یک مرکز، مبلغی که باید برای خدمات مراقبت های بهداشتی در منزل پرداخت شود به خدماتی قابل قبول و پایدار توسط بستگان خانواده تبدیل می‌شود. جهت اطلاع دقیق ازقیمت سرم تراپی در منزل تهران با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

نظرات:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *