توریسم درمانی چیست؟

قصد دارید برای درمان پزشکی به ایران سفر کنید، اما سردرگم شده‌اید که کدام بیمارستان را انتخاب کنید؟ با کدام پزشک مشورت کنید؟ نمی‌دانید توریسم درمانی چگونه است و کجا بمانید؟ نیازی به نگرانی نیست و می‌توانید با مرکز مهر درمان به‌راحتی به پاسخ تمامی این سؤالات برسید و یک همراه مطمئن در کنار خود داشته باشید.

تیم توریسم درمانی مهر درمان در هر مرحله، از ویزا گرفته تا محل اقامت و تعیین قرار ملاقات با بهترین پزشکان، به شما کمک خواهد کرد!

گردشگری سلامت

توریسم درمانی چگونه است؟

اصطلاح توریسم درمانی یا گردشگری سلامت هر نوع سفر توریستی را توصیف می‌کند که یا برای پیشگیری از بیماری‌های جسمی یا روانی یا با هدف بازسازی و التیام جسم و ذهن است. این شامل اقامت در آبگرم و توانبخشی، سفر برای انجام اقدامات پزشکی و سلامتی است.

ما درک می‌کنیم که سفر برای درمان پزشکی می‌تواند استرس‌زا باشد، به همین دلیل است که تیم مهر درمان شما را در هر مرحله راهنمایی می‌کند.

چرا برای درمان به خارج از کشور سفر کنیم؟

دلایل زیادی برای توریسم‌درمانی وجود دارد که عبارتند از:

قیمت‌های ارزان

به طور معمول مقاصد توریسم‌ درمانی قیمت مناسب‌تری را برای انجام اقدامات پزشکی دریافت می‌کنند، زیرا طیف وسیعی از خدمات پزشکی، بهداشتی و گردشگری با نرخ ثابت شامل نرخ ثابت و تخفیف ارائه می‌شوند.

کیفیت و کمیت

 در حالی که هزینه‌های درمانی به طور قابل توجهی ارزان‌تر است، کیفیت نه‌تنها هم سطح کشورهای پیشرفته است بلکه ممکن است بالاتر هم باشد.

در دسترس بودن آخرین فن آوری پزشکی

 مؤسسات پزشکی شرکت‌کننده در برنامه‌های گردشگری سلامت و تندرستی از در دسترس بودن و استفاده از فناوری مدرن در خدمات خود اطمینان حاصل می‌کنند، زیرا می‌خواهند به گردشگری درمانی و سلامتی بپردازند تا از پتانسیل مازاد موجود در آنها استفاده کنند.

خدمات شخصی

 در دسترس بودن خدمات و برنامه‌های شخصی توسط طرف‌های شرکت‌کننده در برنامه، علاوه بر تأمین نیروی متخصص در این مؤسسات که وظیفه تأمین نیازهای گردشگران را بر عهده دارند.

 نحوه انجام توریسم درمانی

به طور کلی توریسم‌درمانی شامل مراحل زیر می‌باشد:

سوابق پزشکی شما بررسی خواهد شد

هنگامی که با ما تماس گرفتید، پزشکان ما سابقه پزشکی شما را تجزیه‌وتحلیل کرده و بهترین درمان ممکن را که باید انتخاب کنید را پیشنهاد می‌کنند!

از آنجایی که مرکز مهر درمان آشنایی کاملی با تمامی پزشکان، بیمارستان‌ها و کلینیک‌های پزشکی دارد به‌راحتی می‌تواند بهترین پزشکان و خدمات درمانی را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

نوبت از بیمارستان مناسب

 پس از مطالعه سوابق پزشکی شما، تیم ما، بهترین بیمارستان را برای درمان شما فهرست می‌کند و با پزشکان مربوطه تماس می‌گیرد. پیش از رسیدن شما به ایران، تمامی نوبت‌های پزشکی شما فیکس شده و تمامی اقدامات در ساعت عنوان‌شده صورت خواهد گرفت.

رزرو و اقامت

 پس از تعیین وقت ملاقات با پزشک مربوطه، بلیط سفر به ایران را رزرو کرده و اقامت شما را در اینجا ترتیب می‌دهیم. برای اطمینان از راحتی اقامت شما، ما با هتل‌های پیشرو در ایران ارتباط برقرار کرده‌ایم تا بهترین اقامت ممکن را برای شما فراهم کنیم.

همراه بیمار

هنگامی که یکی از اعضای خانواده در بیمارستان است، به‌غیراز درمان بیمار، جنبه‌های متعدد دیگری نیز دخیل است. اسناد مربوط به بیمارستان، داروهایی که باید خریداری شوند، مطالبات بیمه‌ای که باید بایگانی شود، و بسیاری موارد دیگر وجود دارد.

خدمات اعزام مراقب برای همراه در بیمارستان

با خدمات اعزام مراقب در بیمارستان،  در تمام مراحل  بستری  فردی که به کمک‌های اولیه پزشکی و مراقبت از بیمار تسلط دارد، به شما کمک خواهد کرد. آنها به شما کمک می‌کنند تا موارد زیر را هماهنگ کنید:

  • پذیرش در بیمارستان
  • تعیین نوبت با پزشکان متخصص موردنیاز جهت مشاوره
  • هماهنگی با گزارش‌های آزمایشگاه‌های پاتولوژی و غیره در صورت درخواست پزشک برای انجام آزمایش‌های پزشکی
  • مدیریت کلیه اسناد مربوط به درمان که شامل صورت‌حساب‌ها، مطالبات بیمه، نسخه‌ها و غیره می‌شود.
  • کمک به شما در تهیه کلیه تجهیزات پزشکی موردنیاز با بهترین قیمت ممکن.
توریسم درمانی

توریسم درمانی با مهر درمان

از آنجایی که دسترسی به امکانات پزشکی در سراسر جهان روزبه‌روز گران‌تر می‌شود، این روزها بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند برای درمان پزشکی خود به ایران سفر کنند. سفر به یک کشور جدید، آن هم برای مقاصد پزشکی، می‌تواند یک امر طاقت‌فرسا باشد. در مهر درمان،  هدف ما این است که شما فقط بر مراقبت از عزیز خود تمرکز کنید و بقیه امور را به ما بسپارید. پس از ورود شما به ایران، یک همراه به‌صورت شبانه‌روزی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و از زمانی که شما را نزد پزشکان مربوطه تا بستری‌شدن در بیمارستان ببرد، او در کنار شما خواهد بود تا اطمینان حاصل شود که همه مراحل به‌راحتی انجام می‌شود .

نظرات:

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *