پرستار سالمند در منزل تهران

خدمات پرستاری در منزل به کمک بسیاری از افراد بیمار، سالخورده، ناتوان یا سایر نیازمندان می‌آید. خدمات پرستاری در منزل که عموماً برای افراد مسن و معلول استفاده می‌شود، در واقع برای افراد در هر سنی حتی کودکان ارائه می‌شود. اگر می‌خواهید خدمات دقیق‌تر و سالم‌تری برای عزیزان سالمند خود دریافت کنید، توصیه می‌کنیم از پرستار سالمند در منزل تهران مرکز مهر درمان استفاده کنید. شما می‌توانید با خیال راحت برای خدمات پشتیبانی بهداشتی حرفه‌ای از ما درخواست دهید و از فرصت‌های ما بهره‌مند شوید.

 با خدمات پرستاری در منزل خدمات بسیار مفیدی را دریافت خواهید کرد. پس از ثبت درخواست شما، ما با توجه به شرایط بیمار یا سالمندتان مناسب‌ترین روش را توسط پرستاران متخصص در زمینه مربوطه به شما ارائه می‌دهیم. 

پرستار سالمند در منزل تهران

پرستار سالمند در منزل تهران

شما می‌توانید فوراً درخواست‌های خود را برای دریافت خدمات پرستار سالمند در منزل تهران ایجاد کنید. کارشناسان مرکز مهردرمان راه‌حل‌های مراقبت‌های بهداشتی را ارائه می‌دهند که با جزئیات برنامه ریزی شده‌اند. جدا از نیاز‌های مراقبت از بیمار، اقداماتی که پرستاران باید از نظر پزشکی انجام دهند با توجه به محیط انجام می‌شود. به همین منظور تمامی شرایط سلامتی سالمند شما و نیازهای وی ارزیابی می‌شود تا بهترین خدمات به شما ارائه شود.

هزینه خدمات پرستار سالمند در منزل تهران

از آنجایی که شرایط سالمندان با یکدیگر متفاوت است، قیمت‌گذاری مشخصی برای هزینه‌های خدمات مراقبت در منزل وجود ندارد.

جهت مشخص کردن هزینه باید شرایط سالمند عزیز، انتظارات خانواده و مدت زمانی که نیاز به پرستار دارد بررسی شود. همه این موارد را می‌توانید در تماس با کارشناسان مرکز مهر درمان هماهنگ کنید و قیمت نهایی را مشخص کنید.

خدمات مراقبت در منزل برای سالمندان معلول

مراقبت در منزل برای معلولان فرآیند مهمی است که ممکن است به پرستاران و سایر متخصصان سلامت نیاز داشته باشد. هدف ما یافتن مناسب‌ترین راه‌حل‌ها برای افرادی است که به طور فعال از بیماری‌های جدی رنج می‌برند و همچنین دارای معلولیت هستند. پرستاران و تیم مراقبت آموزش دیده ما آنچه را که برای تسهیل فعالیت‌ها در فضا‌های زندگی لازم است را فراهم می‌کنند.

خدمات پرستار سالمند در منزل تهران شامل چه مواردی می‌شود؟

هدف خدمات پرستاری در منزل ارائه یک راه حل جامع است. به منظور شناخت چارچوب کلی، عملیات زیر را می‌توان فهرست کرد:

 • بررسی سلامت سالمند بدون خروج از محیط خانه
 • مداخلات مناسب برای موقعیت‌هایی که نیاز به نگهداری و کنترل دقیق دارند.
 • کلیه لوازم پزشکی مورد نیاز در محیط منزل غیر از محیط بیمارستان فراهم باشند.
 • مداخلات پرستاری بر اساس انواع درمان
 • محیط بهداشتی مناسب برای ثبت مراحل درمان، حصول اطمینان از عدم وجود شرایطی که مانع درمان شود.
 • نمونه‌برداری از نمونه‌های مورد نیاز در درمان با توجه به شرایط مناسب مانند نمونه مدفوع، خون، ادرار و غیره.
 • کلیه مراحل سرم، قرار دادن، برداشتن، پیگیری و فرآیند‌های تغییر
 • کلیه اقدامات کاتتر، قرار دادن و برداشتن مثانه
 • مراقبت طولانی مدت از زخم، پانسمان منظم، صرف نظر از اندازه
 • عملیات تزریق در کلاس بدون خطر
 • دسترسی عروقی، حذف
 • ضبط نوار قلب
 • تنقیه در مقابل دامنه خدمات پرستاری متفاوت است.

مزایای خدمات پرستار سالمند در منزل تهران چیست؟

شما می‌توانید مزایای بسیاری از مراقبت از سالمندان در خانه را تجربه کنید. تسریع در فرآیند‌های مراقبت ویژه، تأمین زمان مازاد، گرفتار نشدن در موقعیت‌های بسیار سخت در جاده، دریافت خدمات بهتر، ارائه تمام نیاز‌های ضروری، دریافت خدمات بهتر با کارکنان صحی دوستانه و غیره.  به علاوه از نقطه نظر روانشناسی، دریافت خدمات پرستاری در منزل فرآیند آرامش بخش‌تری است. بیمار استرس کمتری احساس می‌کند و زمان بهبودی تسریع می‌یابد. این دوره مهمترین مرحله در بیمارانی است که پس از جراحی در مرحله بهبودی هستند. از لحظه‌ای که هوشیاری باز می‌شود، بازگشت به زندگی قبلی را آسان می‌کند. مراقبت پرستاری به معنای خطر کمتر عفونت است تا زمانی که مشکلی در محیط خانه وجود نداشته باشد.

از آنجایی که هیچ درمانی در محیط بیمارستان وجود ندارد، اقدامات احتیاطی انجام می‌شود و از شما در برابر سایر بیماری‌ها محافظت می‌شود. استفاده از ماسک، رعایت دستور عمل‌های بهداشتی و تمام اقدامات احتیاطی از طرف کادر پرستاری ما برای حفظ سلامتی شما رعایت می‌شود. 

اگر در رابطه با بیماری خود نیاز به حفظ حریم خصوصی دارید، مراقبت در خانه گزینه خوبی برای شما می‌باشد.

نتایج بهتری از نظر کیفیت زندگی به دست خواهد آمد. در مقایسه با درمان در محیط بیمارستان، ویژگی‌های فضای زندگی در خانه ممکن است کیفیت درمان را افزایش دهد. البته این ممکن است برای همه درمان‌ها صادق نباشد.

خدمات پرستاری در منزل به طور کلی برای افراد مسن و بیمار ترجیح داده می‌شود. شرکت ما جزء بهترین شرکت‌ها در این زمینه است. می‌توانید با شرکت ما که یکی از بهترین‌هاست تماس بگیرید و از خدمات پرستاری در منزل ما بهره‌مند شوید.

خدمات پرستاری

خدمات پرستاری مرکز مهر درمان

مرکز مهر درمان آماده خدمت رسانی به شمام عزیزان است و کسانی که مایل به درخواست خدمات از نظر مرکز مراقبت در منزل در تهران هستند می‌توانند با خیالی آسوده به شرکت ما مراجعه کنند.

 ما در مرکز مهر درمان به عنوان یک شرکت قابل اعتماد از نظر خدمات پرستاری در منزل، مدتهاست که با تیمی از متخصصین در این زمینه خدمات ارائه می‌دهیم. ممکن است با انتخاب ما برای این خدمات و سایر خدمات سلامت قدم‌های مثبتی برای سلامتی خود برداشته باشید. مرکز مهر درمان علاوه بر ارائه خدمات پرستار همراه در منزل، خدمات بسیار خوب و باکیفیتی در زمینه رادیوگرافی خانگی، EKG خانگی و سونوگرافی نیز ارائه می‌دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید بخش خدمات مهردرمان خدمات پرستاری را مطالعه فرمایید.

نظرات:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *