رادیولوژی در منزل شمال تهران

رادیولوژی در منزل که بخشی از خدمات مراقبت در منزل و خدمات بهداشتی مهر و درمان است، سیستمی است که برای پاسخگویی به نیازهای بیمارانی که درمان آنها در خانه ادامه می‌یابد، توسعه یافته است. رادیولوژی در منزل شمال تهران توسط تکنسین‌های متخصص رادیولوژی انجام می‌شود. با پیشرفت تکنولوژی، خدمات رادیولوژی و تصویربرداری را برای بیمارانی که نمی‌توانند خانه خود را ترک کنند یا در بستر هستند، ارائه می‌دهد. با وجود این امکانات، رادیولوژیست‌ها معاینه بیماران را با خیال راحت و ایمن در محیط منزل بدون هیچ مشکلی انجام می‌دهند.

رادیولوژی در منزل شمال تهران

رادیولوژی چیست؟

شاخه‌ای از علم است که با استفاده از روش‌های تصویربرداری امکان تشخیص بیماری‌ها را فراهم می‌کند. رادیولوژی با کشف اشعه ایکس در سال 1895 توسط رونتگن آغاز شد. با ظهور پیشرفت‌های تکنولوژیک در زمان، دستگاه‌ها و روش‌های تشخیصی جدیدی اضافه شد. از جمله دستگاه‌هایی که امروزه در رادیولوژی استفاده می‌شود، دستگاه‌های رادیولوژی که با اشعه ایکس کار می‌کنند، شامل توموگرافی کامپیوتری (CT)، دستگاه‌های ماموگرافی، تراکم استخوان و دستگاه‌های آنژیوگرافی، سونوگرافی (US) و تشدید مغناطیسی (MR) با امواج رادیویی می‌شوند.

فواید رادیولوژی در منزل شمال تهران

انجام رادیولوژی در خانه مزایایی را برای بیماران و بستگان آنها فراهم می‌کند. از آنجایی که رادیولوژی در خانه بیمار انجام می‌شود، از قرار گرفتن بیمار در معرض آلودگی هوا و ترافیک جلوگیری می‌کند. از اتلاف زمانی که بیمار و بستگانش برای عکس برداری با اشعه ایکس صرف می‌کنند، جلوگیری می‌شود. دریافت این خدمات توسط بستگان خانواده از یک موسسه معتبر مانند مراقبت در منزل و خدمات بهداشتی، آسایش بیمار را تضمین می‌کند.

رادیولوژی در منزل شمال تهران چگونه ارائه می‌شود؟

در راستای نیاز بیمار در صورت درخواست رادیولوژی توسط پزشک، بستگان بیمار می‌توانند با مراجعه به سایت مهر درمان، درخواست رادیولوژی در منزل را ثبت کنند. درخواست عکس برداری رادیولوژی در منزل باید توسط پزشک مربوطه باشد. تکنسین رادیولوژی در روز و ساعت تعیین شده به منزل بیمار مراجعه می‌کند. تکنسین رادیولوژی برای عکس برداری از بیمار، او را در موقعیت مناسبی قرار می‌دهد و برای عکس برداری آماده می‌کند.

فلزات مانند، جواهرات و چیزهای کمربند مانندی که ممکن است بیمار داشته باشد باید برداشته شوند. اشعه ایکس گرفته شده را می‌توان روی مانیتور مشاهده کرد، در عرض چند دقیقه چاپ می‌شود و تحویل خانواده داده می‌شود. نتیجه رادیولوژی را می‌توان از طریق ایمیل برای پزشک بیمار ارسال کرد. گزارش نتیجه رادیولوژی ظرف 2 روز پس از عکس برداری با خانواده به اشتراک گذاشته می‌شود. رادیولوژی در منزل شمال تهران هیچ گونه ناراحتی برای بیمار ایجاد نمی‌کند و دردی را احساس نمی‌کند.

رادیولوژی در منزل شمال تهران

خدمات رادیولوژی در منزل شمال تهران مهردرمان

ما خدمات رادیولوژی و تصویربرداری خانگی را به بیمارانی که به سختی از خانه خارج می‌شوند، ارائه می‌دهیم. شما می‌توانید خدمات را در خانه یا محل کار خود درخواست کنید. ما دستگاه رادیولوژی و تصویربرداری پیشرفته را با ویژگی قابل حمل با آخرین فناوری ارائه می‌دهیم. ما همچنین خدمات مراقبت از سالمندان را در منزل ارائه می‌دهیم. با رادیولوژی در منزل شما این شانس را دارید که به سرعت نتایج خدمات رادیولوژی و تصویربرداری انجام شده توسط پزشکان متخصص ما را ارزیابی کنید.

انواع رادیولوژی در منزل شمال تهران

رادیولوژی انواع مختلفی دارد، در این قسمت به بررسی انواع رادیولوژی پرداخته‌ایم. این‌ها شامل:

معاینه رادیولوژی

در این روش اشعه ایکس به بدن انسان نفوذ می‌کند و عکس برداری انجام می‌شود. بنابراین رادیولوژیست یک تصویر دیجیتالی از اسکلت و اندام‌های داخلی دریافت می‌کند. معاینه اشعه ایکس اغلب برای شکستگی یا بیماری‌های ریه استفاده می‌شود.

ماموگرافی

رادیولوژیست از این روش تشخیصی برای تشخیص زودهنگام تومور در ناحیه پستان استفاده می‌کند. تومورهایی که با لمس ناحیه سینه و کلسیفیکاسیون‌ها که می‌تواند نشانگر سرطان سینه باشد، کشف نشده‌اند، در مراحل اولیه قابل تشخیص هستند. در ماموگرافی از اشعه ایکس برای بررسی سینه بیمار استفاده می‌شود.

سونوگرافی

با روش تشخیصی معاینه اولتراسوند، رادیولوژیست، تصاویر دو بعدی از ناحیه مورد بررسی در بدن انسان دریافت می‌کند. در سونوگرافی، متخصص رادیولوژی یک مبدل روغن کاری شده با روان کننده را روی پوست بیمار حرکت می‌دهد تا اندام‌ها و بافت‌های زیرین روی مانیتور قابل مشاهده باشد. این کم تهاجمی است و بنابراین برای زنان باردار و کودکان نیز مناسب است.

چگونه می‌توانیم از خدمات رادیولوژی در منزل شمال تهران مهر درمان استاده کنیم؟

برای استفاده از خدمات رادیولوژی در منزل شمال تهران مهردرمان می‌توانید فرم مربوطه به رادیولوژی در منزل را در سایت تکمیل کنید تا همکاران ما با شما در ارتباط باشند. همچنین می‌توانید با شماره تلفن‌های  09058008006 و 09053003006 با ما در تماس باشید. رادیولوژی در منزل شمال تهران توسط رادیولوژیست‌های مجرب و با سابقه انجام می‌شود. بنابراین نگران کیفیت آزمایش و عکسبرداری خود نباشید.

کلام آخر

رادیولوژی در منزل که بخشی از خدمات مراقبت در منزل و خدمات بهداشتی مهر و درمان است، سیستمی است که برای پاسخگویی به نیازهای بیمارانی که درمان آنها در خانه ادامه می‌یابد، توسعه یافته است. رادیولوژی در منزل شمال تهران توسط تکنسین‌های متخصص رادیولوژی انجام می‌شود. ما خدمات رادیولوژی و تصویربرداری خانگی را به بیمارانی که به سختی از خانه خارج می‌شوند، ارائه می‌دهیم.

نظرات:

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *