تزریقات در منزل شمال تهران

اگرچه فرایند تزریق یک فرایند آسان و ساده است، اما فرایندی است که خودمان نمی‌توانیم انجام دهیم. برای این روش کوتاه، نیازی نیست که با وجود ترافیک شدید تهران حتماً به بیمارستان یا درمانگاه بروید. اگر شرایط سختی دارید، با مشکلاتی سختی مانند بیمار در بستر یا معلول مواجه هستید، در خانه از یک سالمند مراقبت می‌کنید و…، می‌توانید از خدمات تزریق در منزل شمال تهران استفاده کنید. به لطف پرستاران آموزش‌دیده و بااستعداد مرکز پزشکی مهر درمان می‌توانید در آسایش و آسودگی در منزل خود از خدمات تزریق در منزل با خیالی آسوده و بدون مشکل بهره‌مند شوید.

تزریقات در منزل شمال تهران

تزریقات در منزل شمال تهران شامل چه مواردی است؟

فرایند تزریق دارو‌های تجویز شده توسط پزشک بیمار از طریق عضلانی، زیرجلدی یا وریدی با توجه به شکل دارو به بدن بیمار تزریق  گفته می‌شود. کلیه خدمات تزریقات از تزریق انسولین تا تجویز دارو‌های شیمی درمانی در محیط منزل شما با پرستاران مجرب و آموزش‌دیده ما به‌صورت آسان، بدون درد و بدون دردسر انجام می‌شود.

چه کسی خدمات تزریقات در منزل شمال تهران را انجام می‌دهد؟

خدمات تزریق در منزل توسط پرستاران دارای مجوز و مجرب که مجاز به ورود به منزل هستند و طبق روال مکتوب خدمات بهداشتی و درمانی در منزل انجام می‌شود. در خدمات درمانی ارائه شده در کشور ما، حق ورود به منزل بیمار تنها متعلق به مراکز مراقبت در منزل دارای مجوز از وزارت بهداشت است.

مراکز مراقبت در منزل دارای مجوز، مسئولیت کلیه خدمات ارائه شده در منزل از تجویز بیمار گرفته تا عوارضی که ممکن است رخ دهد، بر عهده دارد.

مزایای تزریقات در منزل شمال تهران

یکی از بهترین مزایای آن جلوگیری از اتلاف وقت است و نیازی به بیرون رفتن در هوای آلوده تهران نیست. همچنین شامل:

 • سرویس راحت است. خدمات تزریق یک سرویس فوق‌العاده راحت برای بیمار است که در شرایط منزل بیمار اعمال می‌شود.
 • باعث صرفه‌جویی در وقت و انرژی می‌شود. تزریق در منزل نه‌تنها در وقت شما صرفه‌جویی می‌کند، بلکه دردسر رفتن به کلینیک برای تزریق را نیز از بین می‌برد. همچنین راحتی زیادی را برای بستگان بیماران فراهم می‌کند.
 • هر گروه سنی از ۷ تا ۷۰ سال می‌تواند بهره‌مند شود. خدمات تزریق در منزل نوعی خدمات است که نه‌تنها برای بیماران مسن، بستری، بلکه برای تمامی گروه‌های سنی ۷ تا ۷۰ سال قابل‌استفاده است.
 • فرایند تزریق را آسان و بدون دردسر می‌کند. بسیاری از مردم هنگام تزریق احساس بدی دارند و وحشت می‌کنند. سرویس تزریق به شما این امکان را می‌دهد که این فرایند را در محیط خانه خودتان در زمان کوتاه‌تر و با سهولت بیشتری مدیریت کنید.
 • خدمات تزریق در منزل مقرون‌به‌صرفه است. به‌خصوص در بیماران مسن یا بستری، مراجعه بیمار به کلینیک بسیار مشکل است. انتقال بیمار به بیمارستان با وسیله نقلیه شخصی یا آمبولانس برای تزریق کوتاه‌مدت یک کار پرهزینه و همچنین زمان، انرژی و حجم کاری است.
 • خدمات تزریق خانگی یک سرویس ایمن است. اگر خدمات تزریق توسط خدمات مراقبت در منزل دارای مجوز سازماندهی شده است که مراقبت‌های بهداشتی جامع را در شرایط حرفه‌ای ارائه می‌دهند، می‌توانید با اطمینان خدمات را درخواست کنید.
تزریقات در منزل شمال تهران

چگونه یک درخواست تزریقات در منزل شمال تهران تهران دهیم؟

 1. اول از همه، استعلام نسخه از بیمار، بستگان بیمار که به مرکز مهر درمان مراجعه می‌کنند، انجام می‌شود. استفاده از هیچ دارویی بدون نسخه در منزل انجام نمی‌شود! مگر داروهای تقویتی که نیاز به نسخه نداشته باشند. سپس نسخه داده شده توسط پزشک مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و در صورت نیاز با پزشک بیمار مشورت می‌شود.
 2. با توجه به نام داروی تجویزی، دوز مصرف و دفعات مصرف برای تاریخ و زمان مناسب به بیمار وقت داده می‌شود.
 3. یک پرستار مجرب مراقبت در منزل تمام مواد لازم برای تزریق را به همراه دارد.
 4. فرم رضایت آگاهانه از بیمار و یا بستگان بیمار دریافت می‌شود.
 5. قبل از تزریق، علائم حیاتی بیمار (نبض، فشار خون) اندازه‌گیری می‌شود.
 6. تزریق با فراهم‌آوردن شرایط استریل انجام می‌شود.
 7. اگر تزریق‌ها به‌صورت ساعتی یا روزانه تکرار شوند، برنامه‌ریزی‌های بلندمدت با خانواده انجام می‌شود.
 8. خدمات تزریق توسط پرستار در سوابق مؤسسه مرکز پزشکی ثبت می‌شود.

شما می‌توانید با خط خدمات مرکز مهر درمان تماس بگیرید تا درخواست‌های تزریقات در منزل شمال تهران را برای خود ثبت کنید و می‌توانید از آسایش در منزل خود کمک‌های پزشکی راحت و بدون دردسر دریافت کنید. همچنین در صورت نیاز می‌توانید از سایر خدمات پزشکی و پرستاری در منزل مهر درمان نیز بهره‌مند شوید.

نظرات:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *