اعزام پرستار متخصص به منزل و بیمارستان

بازگرداندن سلامتی یک نفر به حمایت گسترده و متخصصان واجد شرایط نیاز دارد. خدمات پرستاری در منزل به طور کلی شامل طیف وسیعی از خدمات بهداشتی و درمانی است که در خانه شما انجام می‌شود. این خدمات معمولا مقرون به صرفه هستند و مراقبت‌های پرستاری ارائه شده به همان اندازه بیمارستان‌ها و مراکز درمانی موثر است. کسانی که خدمات پرستاری شخصی را در خانه انجام می‌دهند، پرستاران و درمانگران بسیار ماهری هستند.

در گذشته، مراقبت‌های پرستاری در منزل یا مراقبت‌های خانگی معمولاً به خدمات مراقبت‌های غیرپزشکی مانند نظارت و همراهی اطلاق می‌شد. اما امروزه اعزام پرستار متخصص به منزل برای انجام خدمات پزشکی و درمانی است. بنابراین، با توجه به تغییر در درک خدمات پرستاری در منزل، ما قصد داریم در مورد نوع خدمات تحت پوشش پرستاری در منزل، مزایای آن و چگونگی یافتن خدمات پرستاری در منزل در مقاله صحبت کنیم. با مهر درمان همراه باشید.

اعزام پرستار متخصص به منزل چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

سرویس خدمات اعزام پرستار متخصص به منزل مجموعه درمانی و پرستاری مهر درمان، نظارت بر شرایط بهداشتی، تجویز دارو، و هرگونه کمک را پوشش می‌دهد. نوع خدمات مراقبتی پرستاری در منزل شامل مراقبت از بیمار پس از جراحی و بستری شدن در بیمارستان، واکسیناسیون و تزریق، پانسمان زخم، انفوزیون و اکسیژن درمانی، مدیریت دیابت و موارد دیگر است. بنابراین، استفاده از خدمات پرستاری در منزل می‌تواند به بهبودی سریع‌تر تحت مراقبت، راهنمایی و نظارت عالی کمک کند.

اعزام پرستار متخصص به منزل و بیمارستان

درک عمیق خدمات اعزام پرستار متخصص به منزل

متخصصان و پرستاران مراقبت‌های بهداشتی در منزل مرکز خدمات پزشکی و پرستاری مهر درمان به صورت روزانه و همچنین به صورت طولانی مدت از طریق حمایت‌های پزشکی و روش‌های بهبودی به بیماران در کمک می‌کنند. متخصصان پرستاری آموزش دیده و واجد شرایط، درمان‌ها و مراقبت‌های زیر را در منزل انجام می‌دهند.

مراقبت از بیمار پس از جراحی

این نوع خدمات شامل مدیریت رژیم غذایی و دارو، مراقبت از زخم، برنامه مراقبت پس از جراحی و پیشگیری از هر گونه عوارض بعدی است.

مراقبت از بیمار پس از بستری شدن در بیمارستان

این نوع خدمات شامل یک طرح مراقبت پس از ترخیص تحت نظارت یک پرستار خبره و واجد شرایط است. علاوه بر این، شامل تجویز به موقع داروها و فیزیوتراپی، در میان سایر اقدامات مراقبتی و درمانی است.

پانسمان زخم

پس از ارزیابی یا معاینه زخم، درمان مناسب و پانسمان زخم توسط پرستار ماهر و با تجربه انجام می‌شود که به روند بهبودی و جلوگیری از عفونت زخم کمک می‌کند.

اکسیژن درمانی

برای اطمینان از تجویز دوز صحیح اکسیژن، پرستاران واجد شرایط وظیفه جمع آوری اطلاعات حیاتی بیمار را بر عهده می‌گیرند. پس از نظارت و ارزیابی مستمر، مرحله بعدی دستیابی به سطح صحیح اکسیژن خون است. پرستاران مرکز مهر درمان پرستاران متخصص و با تجربه‌ای در این زمینه دارد که می‌توانید با خیال راحت از سرویس اعزام پرستار متخصص به منزل این مجموعه استفاده کنید.

انفوزیون درمانی

برای کسانی که قادر به مصرف داروهای خوراکی نیستند، انفوزیون درمانی تجویز می‌شود. داروهای داخل وریدی، انتقال خون، هیدراتاسیون درمانی و انفوزیون ویتامین، از جمله، برای جلوگیری از هر گونه عارضه تجویز می‌شوند.

مدیریت دیابت

بیماران دیابتی در مورد نیازهای غذایی، تمرینات بدنی، و نظارت بر سطح خون و قند راهنمایی‌های مداوم دریافت می‌کنند.

مزایای اعزام پرستار متخصص به منزل

بهبودی سریع‌تر و راحتی دو مورد از مزایای اصلی خدمات پرستاری در منزل است. روند بهبودی زمانی که در خانه و در کنار عزیزانتان هستید بیش‌تر می‌شود. مزایای دیگر این خدمات عبارتند از:

تنظیم رژیم غذایی و تغذیه

پرستاران مراقبت‌های بهداشتی در منزل با مدیریت مناسب نیازهای غذایی و تغذیه‌ای بیمار، را برطرف می‌کنند.

نیاز به بستری شدن در بیمارستان نخواهید داشت

برخی از شرایط بهداشتی نیازی به بستری شدن در بیمارستان ندارند. از این رو، یک سرویس پرستاری در منزل می‌تواند به مدیریت آن در محدوده خانه شما کمک کند و همچنین از بستری شدن غیر ضروری در بیمارستان جلوگیری کند.

نتیجه سلامتی بهتر

زمانی که بیمار در محیط خانه باشد، تمایل دارد سریع‌تر بهبود یابد. خدمات پرستاری در منزل این مزیت را با اجازه دادن به بیمار برای زندگی و بهبودی در راحت‌ترین محیط خود حفظ می‌کند.

اعزام پرستار متخصص به منزل و بیمارستان

 چگونه خدمات پرستاری مناسب در منزل را بیابید؟

قطعا آوردن متخصصان و پرستاران واجد شرایط به منزل می‌تواند دلهره آور باشد، به خصوص زمانی که به سلامتی شما یا عزیزانتان مربوط می‌شود. در این قسمت به نکاتی اشاره کرده‌ایم که می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین خدمات پرستاری را در منزل داشته باشد. این نکات عبارتند از:

بهترین مراقبت‌های پزشکی

به دنبال خدمات مراقبت پرستاری باشید که بهترین خدمات درمانی و پزشکی را همراه با بهترین تجهیزات و متخصصان پرستاری واجد شرایط ارائه می‌دهد.

ایمنی

ایمنی بیمار در درجه اول اهمیت قرار دارد. بنابراین، خدمات پرستاری مناسب در خانه اقدامات پیشگیرانه را انجام می‌دهد و مطمئن می‌شوید که درمان بیمار در خانه گزینه مناسبی است.

مقرون به صرفه بودن

چنین خدماتی معمولاً قیمت کمتری نسبت به بیمارستان یا خانه سالمندان دارد. بنابراین، هزینه استفاده از این خدمات به نوع درمان بستگی دارد.

پزشکان واجد شرایط و تایید شده

برای اطمینان از انتخاب خدمات پرستاری در منزل، پزشکان مرتبط یا وابسته به این مرکز را بررسی کنید. اگر این پزشکان هم واجد شرایط و هم تأیید شده باشند، انتخاب بهترین خدمات مراقبت پرستاری در خانه آسان‌تر می‌شود. این مرحله حیاتی است زیرا هماهنگی مناسب بین پرستاران و پزشکان در روند بهبودی بیماران ضروری است.

هزینه خدمات پرستاری در منزل چگونه است؟

هزینه خدمات پرستاری در منزل به بیماری فرد و طول مدت خدمات بستگی دارد. بهتر است قبل از انتخاب و درخواست پرستار از هزینه‌ها مطلع شوید.

پرستار متخصص در منزل و بیمارستان با مهردرمان

هنگامی که به خدماتی نیاز دارید که نیازی به بستری شدن ندارند، استفاده از خدمات پرستاری در منزل بهترین گزینه است. در مجموعه مهر درمان می‌توانید با پرستاران واجد شرایط قرار ملاقات بگذارید و از خدماتی استفاده کنید که به شما در بهبودی و رسیدن به یک زندگی سالم کمک می‌کند.

مجموعه خدمات پزشکی و پرستاری مهر درمان مراقبت‌های پرستاری را در خانه با تیمی از پرستاران و پزشکان متخصص ارائه می‌دهد. می‌توانید با پر کردن فرم‌های مربوطه از این خدمات استفاده کنید. همچنین با شماره گیری تلفن‌هایی که در سایت قرار داده شده است می‌توانید درخواست پرستار در منزل خود را ثبت کنید.

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *